Mobil Haberleri

OnePlus’ın Gizemli Yeni Akıllı Telefonu Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

OnePlus’ın yeni akıllı telefonu gizemli bir şekilde sertifikasyon sitelerinde ortaya çıktı. Yeni akıllı telefonun ayrıntıları haberimizde

OnePlus'ın Gizemli Yeni Akıllı Telefonu Ortaya Çıktı

OnePlus her bütçeye uygun akıllı telefon modelleri üretmeye devam ediyor. OnePlus’ın Ebba kod adına sahip bir modeli uzun süredir konuşuluyordu. Söz konusu yeni modelin uygun fiyatlı 5G modeller arasında yerini alması bekleniyordu. Bununla birlikte kamera içinde önemli gelişmelerin olduğu iddialar arasında yer alıyor. Sonunda yeni model hakkında, yeni bilgiler geldi. Artık cihazın tanıtım tarihine kısa bir zaman kaldı diyebiliriz. Bununla birlikte cihazın temel özellikleri de gün yüzüne çıktı.

Geçtiğimiz ay, OnePlus’ın Ebba kod adına sahip bir model ortaya çıkmıştı. Hatta hatırlarsanız bu modelin render görüntüleride ortaya çıkmıştı. İlk olarak cihazın yalnızca ön ve arka panellerin tasarım görüntülerini görmüştük.

Gizemli yeni akıllı telefon heyecanlandırdı

OnePlus 9R Özellikleri Ortaya Çıkmaya Devam Ediyor

Ortaya çıkan detayları incelediğimiz zaman, telefonun arka tarafında görmeye alışık olduğumuz dikey olarak konumlandırılmış kamera modülü görüyoruz. Söz konusu kurulum da üç kamera bulunduğunu da belirtelim. Ön tarafı incelediğimiz zaman ise son derece ince çerçevelere sahip bir tasarım bizleri karşılıyor. Tasarımları incelediğimiz zaman söz konusu modelin orta-üst segment telefonlar arasında yer alacağını düşünüyoruz. Ön tarafı incelediğimiz zaman sol üst tarafa konumlandırılmış delikli ekran tasarımı ve ince bir çene bölgesi karşımıza çıkıyor.

Söz konusu yeni akıllı telefon hakkında sahip olduğumuz bilgiler kısıtlı. Ayrıca teknik özellikler hakkında hiçbir bilgi de bulunmuyor. Önümüzde ki günlerde söz konusu yeni model hakkında birçok detay ortaya çıkacaktır. Takipte kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu