Mobil Haberleri

OnePlus’ın Yeni Modeli Hakkında Sızıntılar Bitmiyor!

Akıllı telefon sektörünün önemli isimlerinden biri haline gelen OnePlus'ın yeni modeli Nord N10 hakkında sızıntılar bitmek bilmiyor.

TeknoBH Google Haberler

Kısa süre içerisinde tanıtılması beklenen OnePlus’ın yeni modeli hakkında sızıntılar bitmiyor! Şimdi OnePlus Nord N10 hakkında yeni bir sızıntı daha ortaya çıktı.

oneplus-yeni-modeli-hakkinda-sizintilar-bitmiyor

26 Ekim Pazartesi günü tanıtımı yapılması beklenen OnePlus Nord N10 5G‘nin hakkında birçok sızıntılar paylaşılmıştı. Bugün o sızıntıların arasına bir yenisi daha eklendi. Bu sefer yapılan sızıntı yeni modelin tasarımı hakkında.

OnePlus’ın Yeni Modeli Hakkında Sızıntılar Bitmiyor!

OnePlus‘ın yakın bir süre içerisinde tanıtılması planlanan Nord N10 5G için ilk tasarım sızıntısı bugün ortaya çıktı. Yapılan bu sızıntı, OnePlus hakkında daha önce yaptığı sızıntılarla tanınmış biri olan Max J’den geldi. Yapılan paylaşımda, modelin arkadan çizilmiş bir taslağı paylaşılıyor. Modelin köşelerinde biraz daha keskinliği azaltmaya gidildiği fark ediliyor. Renk olarak kesin paylaşılmış bir bilgi yok ancak bizlerin tahmini mavi tonları olacağı yönünde.

oneplus-yeni-modeli-hakkinda-sizintilar-bitmiyor-1

Modelin performans kısmını incelediğimiz zaman Snapdragon 690 yer alıyor. Bu işlemciye 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı eşlik ediyor. Ayrıca 4100 mAh kapasiteli bataryaya sahip. OnePlus 8T benzeri dörtlü arka kamerasında ise 64 MP ana kamera yer alıyor. Ayrıca 8 MP geniş açılı sensörü ve 2 MP makro çekim sensörü mevcut. Kamera hakkında paylaşılan sızıntılar şimdilik bu kadar. Cihazın ön kısmını incelediğimiz zaman 6,5 inç boyutunda bir ekran çıkıyor. Bu ekran HD+ çözünürlüğünde 90Hz yenileme hızına sahip.

OnePlus Nord N10 5G fiyatı

OnePlus Nord N10 5G ‘nin ABD fiyatı 300 dolar olarak belirlenmiş.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu