OPPO HaberleriMobil Haberleri

OPPO A15s Tanıtım Afişiyle Birlikte Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Oppo’nun kısa bir süre sonra tanıtılması beklenen yeni giriş segmenti telefonu OPPO A15s tanıtım afişiyle birlikte özellikleride ortaya çıktı. İşte tüm detaylar

oppo-a15s-tanitim-afisiyle-birlikte-ozellikleri-ortaya-cikti

Son zamanların en çok dikkat çeken akıllı telefon üreticilerinden biri olan OPPO, uygun fiyatlı akıllı telefonu A15‘i geçtiğimiz aylarda tüketicilere sunmuştu. Uygun fiyatlı ve kullanıcılarını memnun edecek özelliklere sahip olan telefonun ardından Çinli üretici yeni bir modelin üzerinde çalışmalara başladı.

Kısa bir süre önce Malezya’nın sertifikasyon sitesinde, sonrasında Singapur’un IMDA ve Avrupa’nın EEC sitelerinde görünen akıllı telefon için yeni bir tanıtım afişi gündeme geldi. Sızıntı, OPPO’nun yeni uygun fiyatlı giriş segmentine hitap eden akıllı telefonun genel tasarımı ve bazı temel özelliklerini de gösteriyor.

OPPO A15s özellikleri ve tasarımı

oppo-a15s-tanitim-afisiyle-birlikte-ozellikleri-ortaya-cikti-1

Tasarım detaylarını incelediğimiz zaman bir diğer modeli A15 ile benzer bir noktada buluşan OPPO A15s, paylaşılan reklam afişine göre 720 x 1600 piksel çözünürlüğünü destekelyen 6,52 inçlik bir IPS LCD bir panel kullanılıyor. Bu noktada bellek tarafında ise A15s, 2 /3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı sunan bir önceki modelden öne çıkarak 4 GB RAM ve 64 GB genişletilebilir depolamayı kullanıcılarına sunacak.

Tanıtım afişinde cihaza güç veren yonga seti bahsedilmemiş ancak cihazın A15’tekine kıyasla daha güçlü bir yonga setine sahip olacak diyebiliriz. Kamera tarafını incelediğimiz zaman A15 modelinde olduğu gibi 2 MP makro, 2 MP derinlik ve 13 MP ana kamera ile 5 MP’lik bir selfie kamerası büyük ihtimalle yer alabilir. Batarya ise 4230 mAh‘lik bir seviye olacağı tahmin ediliyor.

Asıl önemli olan konular ise OPPO A15s‘in fiyatı veya ne zaman tanıtılacağı hakkında bir bilgi paylaşılmamış olması. Ancak fiyatı konusunda OPPO bir önce ki modeli A15 ile benzer bir fiyat politikası uygulayacağını düşünüyoruz. Cihaza dair yeni bilgiler paylaşıldıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu