Mobil HaberleriOPPO Haberleri

Uygun Fiyatlı Oppo A74 Özellikleri ve Fiyatı Netleşti

TeknoBH Google Haberler

Bütçe dostu Oppo A74 özellikleri ve Oppo A74 fiyatı ortaya çıktı. 6 GB RAM ile piyasaya sunulacak olan cihazın tüm detayları haberimizde

Uygun Fiyatlı Oppo A74 Özellikleri ve Fiyatı Netleşti

Akıllı telefon sektöründe adından sıkça söz ettirmeyi başaran Oppo uygun fiyatlı modelleri ile piyasayı sarsmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere Oppo’nun A serisi en çok tercih edilen modeller arasında yer almayı başarıyor. Hatta ülkemizde Oppo’nun A serisinin modelleri oldukça ilgi görüyor. Tabi ki bunun en büyük sebebi ise söz konusu serinin uygun fiyatıyla satışa sunulması.

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru piyasaya sürülen Oppo A73 modeli bir hayli ilgi görmüştü. Öyle ki, hala çoğu alışveriş sitesinde satılmaya ve ilgi görmeye devam ediyor. Oppo söz konusu serinin yeni modellerini çıkartmak için çalışmalarını sürdürüyor. Serinin yeni modeli olan Oppo A74 özellikleri Google Play Console‘da ortaya çıktı.

Oppo A74 özellikleri kullanıcılarına neler sunuyor?

Ortaya çıkan belgeleri incelediğimiz zaman yeni modelin, hem 5G hem de 4G bağlantı desteği ile geleceğini görüyoruz. Bildiğiniz üzere ülkemizde henüz 5G bağlantısı da bulunmamakta. Bu sebeple yeni modelin 4G versiyonunun ülkemizde satışa sunulacağı kesin gözüyle bakılıyor.

Tasarım detaylarını incelediğimiz zaman, ön tarafında delikli ekran tasarımına sahip olduğunu ve Full HD+ ekran çözünürlüğünde AMOLED ekran bizleri karşıladığını görüyoruz. Bunun yanı sıra 6 GB RAM‘e sahip olacağı da kesinleşmiş durumda. Ayrıca yeni cihazın 4G versiyonun da Snapdragon 662 kullanılması bekleniyor. 5G versiyonun da ise Snapdragon 480 yonga setinin kullanılacağı söyleniyor.

Uygun Fiyatlı Oppo A74 Özellikleri ve Fiyatı Netleşti

Arka tasarımını incelediğimiz zaman ise dikey olarak konumlandırılmış üçlü kamera modülü bizleri karşılıyor. Söz konusu kameralar da ise 48 MP ana kamera, 2 MP makro kamera, 2 MP derinlik kamera olarak karşımıza çıkıyor.

Oppo A74 fiyatı

Yeni cihazın ne zaman tanıtılacağına dair net bir tarih bulunmuyor. Ancak serinin bir önceki modellerinin Türkiye’de satışa sunulduğunu biliyoruz. Bu sebeple Oppo A74 modelinin de ülkemizde satışa sunulacağını düşünüyoruz. Uygun fiyata satışa sunulması beklenen Oppo A74 fiyatı 250 dolar civarında olması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu