OPPO HaberleriMobil Haberleri

OPPO, Dikine Katlanabilir Akıllı Telefon Patenti Aldı

OPPO, yeni dikine katlanabilir akıllı telefon patenti ile kullanıcılarını şaşırtmaya devam ediyor.

TeknoBH Google Haberler

oppo-dikine-katlanabilir-akilli-telefon-patenti-aldi

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi OPPO, yeni dikine katlanabilir akıllı telefon patenti aldığı ortaya çıktı. LetsGoDigital, patent görüntülerinden yola çıkarak oluşturulan render görüntülerini paylaştı.

Ülkemizde son dönemlerin popüler akıllı telefon üreticisi OPPO, önümüzde ki dönemlerde piyasaya süreceği akıllı telefon modelleri için çalışmalarına son hız devam ediyor. Bir yandan Reno5 serisi hazırlıklarına devam eden şirket, görünüşe göre diğer yandan da farklı tasarımlar üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Sızdırılan son bilgilere göre şirket, dikine katlanabilir bir akıllı telefon için patent aldı.

OPPO’nun Dikine Katlanabilir Akıllı Telefonu Nasıl Görünecek

oppo-dikine-katlanabilir-akilli-telefon-patenti-aldi-1

LetsGoDigital tarafından patent görsellerinden yola çıkarak oluşturulan render görüntüleri, OPPO‘nun katlanabilir telefonunun Galaxy Z Flip‘in aksine kapak ekranına sahip olmayacağı görünüyor. Bu anlamda, kullanıcıların kimin aradığını görmek ya da bildirimleri kontrol etmek için telefonu açması gerektiğini gösteriyor.

Telefonun arka tarafını incelediğimiz zaman yatay şekilde üst / orta tarafa yerleştirilmiş üçlü arka kamera kurulumunun tasvir edildiğini görüyoruz. Bu noktada orjinal patent görüntülerinde kamera sayısında değişiklik gösterilebileceğini belirtelim. Ayrıca patent görüntüleri ortaya çıkmış olsa da böyle bir akıllı telefonun üretilip üretilmeyeceği henüz bilinmiyor. Hatta üretilmiş olsa bile ne zaman piyasaya sürüleceği veya ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı da bilinmiyor. 

Yeni modele dair yeni gelişmeler yaşanırsa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bu süreçte bizleri takip etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu