Donanım Haberleri

OPPO Enco W31 kablosuz kulaklık satışa çıkıyor!

Oppo'nun Enco W31 kablosuz kulaklık modeli artık satışa çıkıyor!

TeknoBH Google Haberler

Oppo Enco W31 kablosuz kulaklık modeli nihayet satışa çıkıyor! Kulaklığın detayları ve fiyatı haberimizde

oppo-w31-turkiyede-satisa-cikiyor

Kablosuz kulaklık sektöründe üreticilerin rekabeti devam ediyor, Xiaomi, Huawei ve Apple gibi üreticilere yeni bir rakip geldi diyebiliriz. OPPO, Enco W31 isimli yeni kablosuz kulaklık modelini Türkiye‘de satışa sunmaya hazırlanıyor. Akıllı telefon ile uyumlu çalışan kulaklık, frekans cevabını iyileştirmek için tasarlanmış olan çift kompozit termoplastik polliüretanlar ( TPU ) ve grafen diyaframlar kullanıyor.

OPPO Enco W31 kablosuz kulaklık satışa çıkıyor!

Tamamen kullanıcılara hitap edecek olan Enco W31, su ve toz direnci ile hem farkını ortaya koyacak hemde kullanıcıların gönlünü feth edecek. Kullanıcıların hoşuna gidecek bir diğer özellik ise rüzgardan veya yağmurdan oluşan gürültülü sesleri engelleyen kulaklığın her iki tarafta da dahili yüksek hassasiyetli mikrofon ve aramalar sırasında arka plan gürültüsünü engellemek için tasarlanmış olan bir çevresel gürültü önleme özelliği de mevcut. Kullanıcıların müzik tarzına göre iki farklı  ses seçeneği modu bulunuyor. Bunlar Pop ve Klasik müzik dinlemeyi tercih edenler için frekans farklılığı oluşturan bir özellik de sunulacak.

OPPO Enco W31 Fiyatı ne kadar?

Tek renk seçeneği ile satışa sunulmaya hazırlanan Enco W31, beyaz seçeneği ile kullanıcılara sunulacak. Türkiye fiyatı ise 600 TL olması düşünülüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu