Mobil HaberleriOPPO Haberleri

Oppo Reno 5F Dörtlü Kamerayla Karşımıza Çıkıyor

TeknoBH Google Haberler

Oppo’nun yeni amiral gemisi Oppo Reno 5F modeli dörtlü kamera modülü ile tüketici karşısına çıkıyor. İşte yeni model hakkında ki detaylar

Oppo Reno 5F Dörtlü Kamerayla Karşımıza Çıkıyor

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yılın sonlarına doğru Oppo yeni amiral gemisi serisini tanıtmıştı. Normal şartlarda daha fazla model ile gelmesini beklediğimiz seri, yalnızca iki model ile karşımıza çıkmıştı. Bu modeller, Oppo Reno 5 ve Reno 5 Pro modelleriydi. Daha sonrasında seriye ait diğer modeller hakkında detaylar sızdırılmaya başlandı. Hatta ilk olarak Reno 5 Pro Plus modeli hakkında birçok detay gündeme geldi. Şimdi ise Oppo, daha önce hiç karşılaşmadığımız bir model ile tüketici karşısına çıkacak.

Kısa bir süre önce Oppo Reno 5K modelinin detayları sızdırılmıştı. Model hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor olsa da Snapdragon 750G işlemcisinden güç alacağı söyleniyor. Sonrasında ise serinin bir başka modeli olan 5F hakkında başka detaylar gün yüzüne çıktı. Açıkçası Oppo’nun yeni serisini bir hayli fazla kalabalık olacak diyebiliriz.

Oppo Reno 5F kullanıcılarına neler sunacak

Söz konusu yeni model Reno 5F olarak anılıyor olsa da bazı bölgeler de A94, bazı bölgeler de ise F19 olarak tüketici karşısına çıkıyor. Cihazın Türkiye’ye gelip gelmeyeceği, gelse de hangi isim ile karşımıza çıkacağı bilinmiyor. Ancak kısa bir süre sonra tanıtılacak olan modelin birçok temel özellikleri ortaya çıktı.

Oppo Reno 5F Dörtlü Kamerayla Karşımıza Çıkıyor

Söz konusu cihazın sızdırılan görsellerini incelediğimiz zaman, kara biçimde konumlandırılmış dörtlü kamera ile karşımıza çıkıyor. Bu kameraların 48 MP ana kamera, 8 MP ultra geniş, 2 MP makro ve 2 MP derinlik kamerası olarak tüketici karşısına çıkacak diye biliniyor. Ön tarafını incelediğimiz zaman ise delikli ekran tasarımına sahip 6,4 inçlik OLED ekran paneli karşımıza çıkıyor. Ayrıca ön kamerası da 16 MP değerinde olacak.

Oppo Reno 5F, ünlü sızıntıcıya göre MediaTek’in Helio P95 yongasından güç alacak. Aynı zamanda 6 / 8 GB RAM seçeneklerine ve 128 GB dahili depolama birimlerine sahip olacak. 4.310 mAh bataryaya sahip olan bu cihaz 30W ile destekleniyor. Siyah, gümüş ve mor renk seçenekleri olmak üzere üç farklı renk ile satışa sunulacak. Ayrıca cihaz 26 Mart tarihinde de satışa sunulması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu