Mobil HaberleriOPPO Haberleri

Oppo Reno6 Hakkında İlk Detaylar Gündeme Geldi

TeknoBH Google Haberler

Oppo Reno6 amiral gemisi hakkında ilk detaylar ortaya çıkmaya başladı. Tanıtımına uzun bir süre kalan modelin hakkında kısıtlı bilgiye sahibiz. İşte Detaylar

Oppo Reno6 Hakkında İlk Detaylar Gündeme Geldi

Bildiğiniz üzere 3 ay öncesine Oppo Reno5 serisi piyasaya sürüldü. Söz konusu modelin sektörde bir hayli fazla ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Ayrıca henüz ülkemizde satışa sunulmayan modelin ne zaman satışa sunulacağına dair net bilgi de bulunmuyor. Ayrıca Reno 5 serisi henüz ülkemizde satışa sunulmadığı halde serinin yeni modelleri hakkında ki ilk detaylarda gelmeye başladı.

Oppo Reno6 kullanıcılarına neler sunuyor?

Oppo Reno5 modelleri bildiğiniz üzere amiral gemisi modelleri olarak karşımıza çıktı. Ancak söz konusu modellerde önemli bir eksiklik mevcut. Oppo Reno5 serisinde kablosuz şarj desteği bulunmuyor. Anca ortaya çıkan bir diğer bilgilere göre Oppo Reno6 serisi 30W gücünde kablosuz şarjı destekleyecek. Birçok amiral gemisi modellerinde 30W kablolu şarjda bile bu güce ulaşmamışken Oppo’nun yeni amiral gemisi modelinde kablosuz olarak 30W güç sunması önemli bir detay diyebiliriz.

Fakat söz konusu özellikler henüz resmiyet kazanmadı ama söz konusu modelinin tanıtılmasına uzun bir süre olduğunu söyleyebiliriz. Güvenilir bir kaynağa göre 30W kablosuz şarj gücü Reno6 ile karşımıza çıkacak. Çin’in en popüler sosyal medya platformu Weibo’da ortaya çıkan bir sızıntıya göre yeni serinin geliştirilmesinde son birkaç adım kaldı. Sızıntıları gerçekleştiren kaynağa göre Reno 6 serisi erken lansman ile karşımıza çıkabilir.

Oppo Reno6 Hakkında İlk Detaylar Gündeme Geldi

Oppo Reno6 serisi 3 farklı model ile karşımıza çıkacak. Bu modeller, Reno6, Reno 6 Pro, Reno 6 Pro+ modelleri olacak. Söz konusu serinin hangi yonga setinden güç alacağı ise şuan için bilinmiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu