OPPO HaberleriMobil Haberleri

Oppo’dan İlginç Tasarıma Sahip Yeni Model Geliyor

TeknoBH Google Haberler

Oppo, geçtiğimiz haftalarda geliştirdiği kaydırılabilir telefon modelinden sonra şimdi de 7 farklı boyuta getirilebilecek ilginç tasarıma sahip model geliyor.

oppo-ilginc-tasarima-sahip-yeni-model-geliyor

OPPO, şu an için yalnızca bir konsept tasarım olan yeni bir katlanabilir ekranlı telefonun görüntülerini paylaştı. Tam olarak 3 kez katlanabilen bu telefon, her ekran boyutunda farklı işlevsellikler sunmak için hazırlanmış.

Kısa bir süre önce “X 2021 ” isimli konsept katlanabilir telefonuyla tüketicilerin karşısına çıkan OPPO, bugün de katlanabilir telefon kategorisine bakış açısını gösteren yepyeni bir model tasarımını sergiledi. Yeni cihaza “Slide Phone” ismini veren Çin merkezli üreticisi, modülerliği ön planda tutarak kullanıcılar için bugüne dek görmediğimiz bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Oppo’nun İlginç Tasarıma Sahip Slide Phone Modeli

oppo-ilginc-tasarima-sahip-yeni-model-geliyor-1

OPPO‘nun Japonya merkezli bir tasarım şirketi Nendo ile birlikte oluşturduğu tasarım, kullanıcıların üç farklı boyutta ekranla karşılaşmalarını sağlıyor. Bu ekranlardan en küçüğü, mesajların, saatin ve diğer bildirimlerin görüntülenmesini sağlıyor. Orta boyuttaki ikinci kullanım pozisyonuysa telefonun kamerasını kullanırken işe yarıyor.

OPPO Slide Phone, sahip olduğu menteşeler sayesinde tam 7 farklı duruş pozisyonuna sahip. Tabi bu pozisyonların hepsi de kullanışlı değil. Ancak kullanıcılar, istedikleri gibi telefonu farklı pozisyonlarda kullanabilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu