Otomobil Haberleri

Otomotiv Sektöründe Görev Değişikliği Yapıldı!

TeknoBH Google Haberler

Otomotiv sektöründe görev yapan Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği OYDER Başkanı Murat Şahsuvaroğlu görevini bıraktı. İşte Detaylar

Otomotiv Sektöründe Görev Değişikliği Yapıldı!

Hatırlarsanız son günlerde Ford Otosan ile yaşadığı ticari anlaşmazlıklar ile gündeme gelen Murat Şahsuvaroğlu OYDER’deki görevini bıraktığını açıkladı.

Otomotiv sektöründe görev değişimi

Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği OYDER tarafından yapılan açıklama:

Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini 2017 yılından bu yana başarıyla sürdürmekte olan Murat Şahsuvaroğlu, derneğimizin Nisan ayı olağan Yönetim Kurulu toplantısında görevini bırakma kararı almıştır.

Sayın Murat Şahsuvaroğlu’nun ardından başkanlık görevine OYDER Yönetim Kurulu tarafından Sayın Turgay Mersin seçilmiştir.

Sektörümüzün önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri olan OYDER2deki başkanlığı süresince üstlendiği misyon doğrultusunda  yaptığı çalışmalar ile otomotiv sektöründe taktir toplayan Sayın Şahsuvaroğlu, bu katkılarına değerli bir üyemiz olarak ara vermeden devam edecektir. Bugüne kadar sağladığı katkılardan dolayı kendisine teşekkür ederiz.

OYDER Yönetim Kurulu Sayın Turgay Mersin Başkanlığında aynı görev bilinci ve sorumluluğu ile görevine kaldığı yerden devam etmektedir.

Saygılarımızla

Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER)

Kaynak
teknolojioku

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu