Mobil Haberleri

Oyun Canavarı Black Shark 4 Görüntülendi!

TeknoBH Google Haberler

Xiaomi’nin oyun canavarı Black Shark 4 kanlı canlı bir şekilde görüntülendi. Yakında tanıtılacak olan modelin tüm detayları

Oyun Canavarı Black Shark 4 Görüntülendi!

Xiaomi’nin oyun telefonları üreten alt firması Black Shark, ürettiği oyun odaklı modeller ile ilgi odağı olmayı başarıyor. 6 ve 17 Mart 2020 tarihlerinde tanıtılan, akıllı telefon piyasasına bomba giriş yapan, serinin son modelleri Black Shark 3 ve Black Shark 3 Pro modelleri son zamanlarda en çok tercih edilen oyun telefonları arasında yer almayı başardı. Tabi ki her ne kadar oyun odaklı olarak karşımıza çıkıyor olsa da, günlük kullanım performansı ile kendisine hayran bırakmayı başarıyor diyebiliriz.

Söz konusu serinin yeni modeli Black Shark 4 ise bir süredir sızdırılan bilgiler ile gündemimize geliyordu. Tanıtımına günler kalan yeni modelin bazı özellikleri resmiyet kazandı.

Black Shark 4 tanıtımına günler kaldı!

23 Mart tarihinde tanıtılacak olan modelin tüm detayları ortaya çıktı. Söz konusu sızdırılan görselleri incelediğimiz zaman telefonun en çok dikkat çeken detayı ise tetik tuşları olduğunu görüyoruz. Bununla birlikte bir diğer en çok dikkat çeken detay ise telefonun arkasına entegre edilen soğutucu. Bu soğutucunun oyun performanslarına da çok etki edeceği düşünülüyor. Ancak soğutucunun telefon ile birlikte kutudan çıkıp çıkmayacağı ise şuan için bilinmiyor.

Oyun Canavarı Black Shark 4 Görüntülendi!

Black Shark CEO‘su tarafından Çin’in en popüler sosyal medya platformu Weibo’da paylaşılan bilgilere göre Black Shark 4 modeli 4.500 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacak. Batarya kapasitesi bir oyun canavarı için düşük görünüyor olsa bile 120W ultra hızlı şarj desteği ile bu eksiğini dolduruyor diyebiliriz. Bu ultra hızlı şarj özelliği sayesinde telefon %0’dan %100’e yaklaşık olarak 15 dakika içerisinde şarj edebileceksiniz. Bununla birlikte 120Hz ekran yenileme hızına sahip olan telefon 23 Mart tarihinde tüketici karşısına çıkacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu