Mobil Haberleri

Oyun Canavarı Red Magic 6 TENAA’da Kendini Gösterdi

TeknoBH Google Haberler

Red Magic 6 yüksek yenileme hızıyla tüketicilerin aklını başından alacak. Söz konusu yeni model TENAA’da kendisini gösterdi. İşte Detaylar

Oyun Canavarı Red Magic 6 TENAA'da Kendini Gösterdi

Performans canavarı Red Magic 6 hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Dünyanın ilk 144 Hz yenileme hızına sahip olan Nubia, benzer bir ilke adım atmak için hazırlanıyor. Söz konusu modelin 165Hz ekran yenileme hızına sahip olması bekleniyor. Muhtemelen, yeni model dünyanın ilk 165Hz yenileme hızına sahip telefonu olacak. Uzun zamandır gündemden düşmeyen yeni model ile ilgili TENAA‘da yeni detaylar gündeme geldi.

Red Magic 6 kullanıcılarına neler sunacak?

TENAA’da ortaya çıkan görüntüleri incelediğimiz zaman, daha önceden sızdırılan görseller ile benzer tasarımlara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ortaya çıkan belgeleri incelediğimiz zaman yeni modelin NX669J ve NX669J-P model numaraları olduğu görülüyor. Söz konusu modelin ise Pro versiyonu olacağı tahmin ediliyor.

Oyun Canavarı Red Magic 6 TENAA'da Kendini Gösterdi

Red Magic 6 modeli hakkında aylardır birçok detay sızdırılmıştı. Ancak sızdırılan bu özelliklerin netlik kazanmadığını da belirtelim. Weibo’da Nei Fei paylaşımlarına göre, yeni model 144Hz’den fazla tazeleme oranına sahip olacak. Ancak bu özellik henüz netlik kazanmış değil. Fakat bazı sızıntılar yeni modelin 165Hz ekran yenileme hızına sahip olacağı yönündeydi. TENAA‘da ortaya çıkan belgeleri incelediğimiz zaman ise bu konuyla ilgili paylaşım bulunmuyor. Bu konuyla ilgili önümüzde ki günlerde yeni detaylar gündeme gelecektir.

Söz konusu model önümüzde ki haftalarda tanıtılması bekleniyor. Aynı zamanda yeni cihaz gücünü Qualcomm tarafından geçtiğimiz yılın en güçlü işlemcisi olarak tanıtılan Snapdragon 888 işlemcisinden alacak. Bununla birlikte özel olarak geliştirilmiş bir soğutma sisteminin de geleceği söyleniyor. 120W hızlı şarj gücüne sahip olacak model, 4.500 mAh‘lik bir bataryayı 5 dakika içerisinde %0’dan %50 seviyesine kadar getirebilecek. Yeni cihaz hakkında ki detaylar şimdilik bu kadar, önümüzde ki haftalarda tanıtılacak olan model hakkında yeni detaylar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu