Oyun Haberleri

PES 2021 çıkış tarihi netleşti

Oyun severlerin vazgeçilmez futbol oyunu PES 2021'in çıkış tarihi kesinleşti.

TeknoBH Google Haberler

Oyun severlerin severek oynadığı PES 2021 çıkış tarihi netleşti. Avustralya sınıflandırma kurulu web sitesinde çıkış tarihi yer aldı.  İşte Detaylar

pes-2021-cikis-tarihi-netlesti

Avustralya Sınıflandırma Kurulu web sitesi üzerinde PES 2021 çıkış tarihi yayınlandı.  Bahsi geçen oyunun 15 Eylül tarihinde oyun severler ile buluşacak.

PES 2021 çıkış tarihi netleşti

Oyun geliştirici KONAMI tarafından geliştirilen ve oyun severlerin sevdiği oyunlara sırasında ilk sıralarda yer alan Pro Evolution Soccer 2021, yenilikler ve geliştirmeler ile yakın tarihte oyun severler ile buluşacak. FIFA’nın yeni oyunu FIFA 21 resmi açıklama ile 9 Ekim tarihinde oyun severler ile buluşacağını da açıklamış olalım.

PC sürümü ile PlayStation 4 ve Xbox One sürümü ile aynı olacak. Lakin PlayStation 5 ve Xbox X Series X için yayınlanacak olan sürümde grafikler çok daha gelişmiş olacak. Geçtiğimiz günlerde FIFA tarafından yapılan açıklama sonrasında bütün gözler KONAMI‘ya çevrilmişti. Ancak şirket tarafından konu ile ilgili herhangi bir açıklama veya duyuru yapılmamıştı.

Avustralya Sınıflandırma Kurulu web sitesi üzerinde açıklanan bilgilere göre yeni oyunun çıkış tarihi 15 Eylül olarak kendini gösterdi. eFootball PES 2021 eğer belirtildiği tarihte yani 15 Eylül tarihinde gelecek olursa, bu durumda da FIFA serisinden yaklaşık olarak 1 ay önce çıkış yapmış olacak.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu