Donanım Haberleri

Philips OLED 805 Hangi Özelliklere Sahip

Akıllı televizyon sektörün önde gelen isimlerinden biri olan Philips, yeni modeli OLED 805 hangi özelliklere sahip?

TeknoBH Google Haberler

Akıllı televizyon söz konusu olduğunda akıllara ilk gelen Philips ‘in yeni modeli OLED 805 hangi özelliklere sahip? İşte Detaylar

philips-oled-805-hangi-ozelliklere-sahip

Akıllı televizyon sektörünün önde gelen ve başarılı isimlerinden biri olan Philips‘in Ambilight modelleri mevcut. Philips’in OLED 805 serisi de Ambilight segmenti akıllı televizyon serilerinden biri. Model yapay zeka destekli P5 motoru, DTS Play-Fi desteği ve kumanda üzerinden sesli asistan desteği ile OLED 805 serisine özel sahip olduğu özelliklerden bazıları.

Philips OLED 805 Hangi Özelliklere Sahip

55 inç 3840 x 2160 piksel OLED deneyimine sahip olan Philips, P5 Al Perfect görüntü motoru ile düşük kalitedeki medyaları bile iyileştirebilecek kaliteyi optimize ediyor. Bu özelliklerin dışında OLED 805’lerde yüzde 99’luk geniş renk gamı ve HDR10+ desteği ile birlikte geliyor. Sizlere aktardığımız bu özelliklerin hepsi Philips OLED 805 modelinin özel teknik özellikleri ancak sizlere bahsettiğimiz yeni akıllı televizyonun en önemli özelliği AmbiSleep modu.

philips-oled-805-hangi-ozelliklere-sahip-1

Philips AmbiSleep Özelliğinin Detayları

Philips, AmbiSleep özelliği ile uyku esnasında kullanıcılarına memnun etmeye devam ediyor. AmbiSleep ile kullanıcılar uykuya dalmadan önce kamp ateşi, yağmur, kumsal sesi gibi yatıştırıcı bir doğa sesi ile uykuya geçebiliyor. Bu esna da ses seviyesi ve ekran parlaklığı yavaşça azalarak kullanıcıların en rahat şekilde uyuyabilmesini sağlıyor. Şirket, biri sessiz mod olmakla birlikte toplam da 8 farklı AmbiSleep modunu kullanıcılarına sunacak.

Gün doğumu özelliğinde ise kullanıcılar en fazla 5 farklı saate alarm kurabiliyor ve bu alarm sayesinde hafif bir müzik eşliğinde güne başlayabiliyor. Kullanıcının belirlediği saatte Philips akıllı televizyonlar açılıyor ve yavaş bir gün doğumu animasyonu ile kullanıcısını uyandırıyor. Gün doğumu özelliğinde ise günün hava durumunu takip edebiliyor ve yeni gün hakkında sahip olunması gereken tüm bilgileri sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu