Oyun Haberleri

PlayStation 4 sahiplerine kötü haber!

Sony, abonelik fiyatlarının zamlanmasıyla ilgili çok kararlı!

TeknoBH Google Haberler

Sony’den PlayStation 4 sahiplerine kötü haber! PlayStation Plus Türkiye fiyatları arttırılmaya devam edecek. İşte Detaylar

sony-playstation-plus-turkiye-fiyatlari-artiyor

Uzun zamandır zamların ardı ardına geldiğini biliyoruz. Özellikle Teknoloji ve Otomobil ile ilişki sektörler de adeta zam yağmuruna tutuldu. Bu zam yağmurunun nedenlerinden en önemlisi Koronavirüs pandemisi diyebiliriz.

PlayStation 4 sahiplerine kötü haber!

Sony, 29 Ekim‘den itibaren PlayStation Plus aboneleri için fiyatlarında zam yapma kararı aldı. Aslında daha öncesinde gelmesi beklenen ancak pandemi döneminin araya girmesiyle birlikte bir süreliğine ertelenen Türkiye zammı, abonelere gönderilen e-postaya göre 29 Ekim’den itibaren geçerli olacak.

Sony’den PlayStation Plus zammı hakkında yapılan açıklama;

Nisan ayında gönderdiğimiz bildirimin ardından PlayStation Plus abonelikleri için fiyat değişikliğine devam edeceğimizi size bildirmek isteriz. 29 Ekim 2020’den itibaren piyasa koşullarından dolayı Türkiye için PlayStation Plus aboneliklerinin fiyatları artacak. Bu, söz konusu tarihte veya sonrasında yapılması gereken yinelenen ödemelerin yeni bir fiyatta olacağı anlamına gelir.

sony-playstation-plus-fiyatlari-zamlandi

Sony, 29 Ekim‘den itibaren geçerli olacak yeni PlayStation Plus abonelik fiyatlarında ciddi bir zam yaptığını görüyoruz. PlayStation Plus’ın yeni güncellenmiş fiyatları şu şekilde,

1 aylık PlayStation Plus
  • Eski fiyat: 24 TL
  • Yeni fiyat: 40 TL
3 aylık Playstation Plus
  • Eski fiyat: 75 TL
  • Yeni fiyat: 100 TL
12 aylık PlayStation Plus
  • Eski fiyat: 180 TL
  • Yeni fiyat: 240 TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu