Oyun Haberleri

PlayStation 5 için etkinlik tarihi kesinleşti!

TeknoBH Google Haberler

Sony’nin yeni nesil oyun konsolu olan PlayStation 5 için etkinlik tarihi verildi! Detaylar haberimizde

playstation-5-tanitim-tarihi

Kısa bir süre önce Sony, yeni nesil oyun konsolu olan PlayStation 5‘i duyurmuştu.Paylaşılan son bilgilere göre tarih netleşti,yeni oyun konsolu olan PlayStation 5 bu yılın içerisinde kesin olarak tanıtılacağı bildirildi. Sony, Haziran ayında PlayStation 5 için yeni bir etkinlik düzenlemeyi planlıyor.

Sony, PlayStation 5 için etkinlik tarihi verdi !

Bloomberg tarafından paylaşılan bilgilere göre Sony 3 Haziran‘da dijital olarak bir etkinlik düzenleyecek.Hatırlarsanız kısa bir süre önce dijital bir etkinlik düzenleyen Sony, bu etkinlik içerisinde sadece PS5‘in sunacağı yeniliklerden bahsedilmişti.Konsol oyuncularının sabırsızlıkla beklediği PlayStation 5’in hala net olarak tasarımları paylaşılmadı.Sony’nin 3 Haziranda gerçekleştireceği dijital etkinlikte yeni nesil oyun konsolu olan PlayStation 5’in görücüye çıkacağı düşünülüyor.

ps5-etkinlik-tarihi-netlesti

Microsoft kısa bir süre önce oyun konsolunu tanıtmıştı.Microsoft ve Sony‘nin rekabet içerisinde olduğunu düşünürsek Sony’nin de kısa bir süre içerisinde yeni nesil oyun konsolunu tanıtması gerekiyor.Sony bu yıl içerisinde tanıtacağı yeni nesil oyun konsolunu için ilerleyen dönemlerde bir etkinlik daha gerçekleştirecek.Bu etkinlik yeni nesil oyun konsolunun çıkış oyunları üzerine olacağı düşünülüyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu