Oyun Haberleri

PlayStation 5 tasarımları artık netleşti!

Sony'nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5'in tasarımları kesinleşti.

TeknoBH Google Haberler

PlayStation 5 ile ilgili resmi tanıtım etkinliği dün akşam gerçekleşti. PlayStation 5 tasarımıyla ilgili tüm detaylar belli oldu. Detaylar haberimizde

playstation-5-tanitildi

Uzun zamandır merakla beklenen PlayStation 5 resmi olarak tanıtıldı. Dün akşam resmi olarak tanıtılan PlayStation 5 iki farklı sürümü olacak. Sürümlerden biri disk okuyucu yer alırken Digital olarak tanınan sürümde ise disk okuyucusu olmayacak.

PlayStation 5 Tasarımları Çok Beğenilecek

PlayStation 5‘in yeni tasarımı dik olarak tercih edilmiş. Yeni konsolun üst kısmında mavi renkli LED bir aydınlatma yer alırken disk olan sürümün lat kısmı biraz daha kabarık bir tasarıma sahip diyebiliriz. Her iki konsol sürümü de birbirine benziyor. Disk olmayan sürümde tasarımın daha ince ve daha şık durduğunu söyleyebiliriz.

playstation-5-tanitildi-ps5

İnternet üzerinden düzenlenen etkinlikte ürünün tasarımı,kulaklık,şarj, uzaktan kumanda ve benzeri aksesuarlar tanıtıldı. Tanıtım sırasında bazı konsola özel gelecek yeni oyunlarda gösterildi. Yeni konsolda GTA V online sürümü paylaşılırken, Gran Tuorismo ve Spider Man serisinin yeni oyunlarında videolar içerisinde gösterildi.

PlayStation 5‘in fiyatı ile ilgili bir paylaşım yapılmadı ancak daha önce ki yazımızda sizlere sızdırılan fiyat bilgisini paylaşmıştık. PlayStation 5 ile ilgili sızdırılan fiyat bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu