Oyun Haberleri

PlayStation Plus Aralık 2020 Oyunları Belli Oldu

Sony, PlayStation Plus kullanıcılarını memnun etmek için hazırlanıyor. Sony, önümüzde ki ay hangi oyunların yayımlanacağını açıkladı.

TeknoBH Google Haberler

PlayStation Plus Aralık 2020 oyunları belli oldu. Sony önümüzde ki ay da kullanıcılarının mutlu etmeye hazırlanıyor. İşte Detaylar

playstation-plus-aralik-2020-oyunlari-belli-oldu

Her oyuncunun bildiği gibi Sony, PlayStation Plus servisi üzerinden kullanıcılarına her ay ücretsiz olarak çeşitli oyunlar sunuyor. Hatırlarsanız Kasım ayı için ücretsiz olarak yayınlanan oyunlar Middle-eart: Shadow of War, Hollow Knight: Voidheart Edition ve Bugsnax olmuştu. Bu oyunlar sayesinde kullanıcılarını bir hayli memnun etmeyi başaran Sony Aralık ayında oldukça da önemli oyunları ücretsiz yayınlayacak.

PlayStation Plus Aralık 2020 Oyunları Belli Oldu

Her ay kullanıcılarına özel olarak çeşitli oyunları ücretsiz olarak sunan PlayStation Plus, bu ay da kullanıcılarını memnun edecek gibi görünüyor. Zira Sony’nin birbirinden güzel üç yapımı var ve bu bütün yapımlar da oyuncular tarafından bir hayli beğeniliyor.

Sony, Eylül ayında PlayStation Plus abonelerine özel olarak sunacağı üç ücretsiz oyunu açıkladı. Bu oyunlar Worms Rumble, Just Cause 4 ve Rocket Arena olarak açıklandı. Bahsi geçen oyunlar 1 Aralık’tan 4 Ocak tarihine kadar ücretsiz oynayabilecek ve gerçekleştirilecek olan ücretsiz haftasonu çoklu oyunu etkinliği ile çoklu oyuncu modları da herkese açılmış olacak. Hatta bahsi geçen oyunlar hem PS4, hem de PS5 üzerinden oynanabilecek.

Worms Rumble

32 oyuncuya kadar gerçek zamanlı bir savaş oyunu olan Worms Rumble, strateji türünde bir oyun olarak kullanıcılara sunulacak.

Just Cause 4

Oldukça heyecan verici bir oyun olan Just Cause 4, keyifli ve bol aksiyonlu bir haritaya sahip.

Rocket Arena

3’e 3 takımlar şeklinde mücadele edilen bir ateş oyunu olan Rocket Arena da bu ay ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu