Oyun Haberleri

PlayStation Plus Ekim 2020 İçeriklerini Açıkladı

PlayStation Plus abonelik sisteminin Ekim 2020 ayının içerikleri açıklandı.

TeknoBH Google Haberler

PlayStation Plus abonelik sistemi Ekim 2020 ücretsiz içeriklerini açıkladı. İşte Detaylar

playstation-plus-temmuz-ayi-oyunlari-belli-oldu

Bilindiği üzere PlayStation Plus servisinde her ay 2 oyun ücretsiz olarak sunuluyor. PlayStation Plus Ekim 2020 oyunları da açıklandı.

PlayStation Plus Ekim 2020 İçeriklerini Açıkladı

Oyun konsollarının ücretsiz abonelik sistemlerinde her ay farklı oyunlar bu abonelere hediye ediliyor. Dünyanın önde gelen oyun konsollarından biri olan Sony‘nin de oyun konsolu PlayStation‘in abonelik sistemi olan PlayStation Plus‘ın Ekim 2020 oyun içerikleri belli oldu.

Geçtiğimiz aylarda PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Street Fighter V oyunlarını ücretsiz olarak veren Sony, PlayStation 4 kullanıcılarına bu ay yine kaliteli iki adet oyun ücretsiz olarak sunuyor.

US PlayStation Blog üzerinden yapılan açıklamalara göre, PlayStation Plus aboneleri Ekim ayında Need for Speed: Payback ve Vampyr isimli oyunları kütüphanelerine ekleyebilecek ve abonelerine aktif olduğu sürece kısıtsız bir şekilde oynama imkanı sunacak.

Need For Speed: Payback

Dünyanın en çok sevilen ve en çok satan oyunlarından biri olan Need for Speed, yeni sürüş aksiyonu Need for Speed Payback ile bomba gibi bir dönüş yaptığını söyleyebiliriz.

Fortune Valley’nin yer altı dünyasında, bir ihanetle bölünen ekibiniz, şehirde ki kumarhanelere, suçlulara ve aynasızlara hükmeden adi karteli, yani Kasa’yı devirmek için intikam arayışıyla tekrar bir ara geliyor. Bu yozlaşmış kumarcılar cennetinde bahisler yüksek oynanır ve kasa her zaman kazanır. Yarışçı Tyler, Şovmen Mac ve Dümenci Jess’in dünyasına dalın, birbirinden zorlu gve farklı etkinliklerde direksiyon sallayın. Valley’deki yer altı dünyasının saygısını kazanıp Kasa’yı devirecek o son yarışta yer almak için her sürücünün yarışlara katılması, görevleri tamamlaması ve meydan okumalara karşılık verilmesi gerekiyor.

Vampyr

1918 Londra, Vampir’ê dönen Dr. Jonathan Reid’sin. Doktor olarak şehrinin gribe yakalanan vatandaşlarını kurtarmak için tedavi bulmalısınız.

Kaynak
teknolojioku

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu