Oyun Haberleri

PlayStation Plus Kasım 2020 Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu

Sony Kasım ayında abonelerine ücretsiz olarak sunacağı ücretsiz oyunlar belli oldu.

TeknoBH Google Haberler

PlayStation Plus ‘ın Kasım 2020 ayında ücretsiz olarak yayınlanacak oyunlar belli oldu. İşte Detaylar

playstation-plus-temmuz-ayi-oyunlari-belli-oldu

Sony‘nin Kasım ayı içerisinde ücretsiz olarak sunacağı oyunlar belli oldu, açıklamaya göre PlayStation Plus oyunları PS5‘te ücretsiz olarak oynanabilecek. Ayrıca oyuncular, Kasım ayında en fazla üç oyuna ücretsiz olarak erişebilecekler.

Ücretsiz olarak sunulacak olan üç oyundan sizlere bahsedecek olursak, Middle-eart: Shadow of War, Hollow Knight: Voidheart Edition ve Bugsnax olarak karşımıza çıkıyor.

PlayStation Plus Kasım 2020 Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu

Sony, PlayStation Plus aboneliğine sahip olan kullanıcıların Kasım ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunları açıkladı. Sony’nin bu sefer açıkladığı oyunlar PlayStation 4 sahiplerinin yanı sıra PlayStation 5 sahiplerini de kapsıyor.

PlayStation Plus abonelerinin Kasım ayında sahip olacağı, Middle-eart: Shadow of War ile Hollow Knight: Vaoidheart Edition‘a ücretsiz olarak erişim sağlayabilecekler. PlayStation 5 sahipleri, bu iki oyuna ek olarak da Bugsnax isimli bir yeni oyuna daha ücretsiz sahip olabilecekler.

Middle-eart: Shadow of War

middle-eart-shadow-of-war-sony-playstation-plus-ucretsiz-oyunlar

Middle-eart: Shadow of War, 2014 yılında piyasaya sürülen Shadow of Mordor‘un devamı olarak ilerliyor. Orta Dünya’da ordunuzu oluşturmak, kaleleri fethetmek ve Mordor’u içeriden ele geçirmek için düşman hatlarını yarın. Karanlık Lord Sauron ile Ringwraith’lerinin gücünü bu yeni ve destansı Orta Dünya hikayesinde yenin.

Hollow Knight: Voidheart Edition

Geliştirici ekip, bu oyunu ilk kez PC ve Mac’ler için 2017 yılında, Hollow Knight adıyla piyasaya sürmüştü. Oyunun piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren büyük bir ilgi gördü. Şirket, 2018 yılında Hollow Knight: Voidheart Edition‘u duyurdu.

hollow-knight-voidheart-edition-playstation-plus

Oyunun içeriğine gelirsek, Antik şehirleri ve ölümcül harabeleri keşfederek ilerlediğimiz oyunda kötü yaratıklarla savaşıp, böceklerle arkadaş oluyoruz. Kendi yolumuzu çizerek ilerlediğimiz bu oyunda, krallığın kalbine varıp gömülü gizemleri ortaya çıkarabiliriz.

Bugsnax

playstation-plus-bugsnax-ucretsiz-oyun

Bu oyun diğer oyunlardan daha önemli sebebi ise, PlayStation 5′in lansman oyunlarından bir tanesi olması. PlayStation Plus abonesi olup da PlayStation 5’i satın alan oyuncular, bu oyuna 12 Kasım itibariyle ücretsiz olarak erişebilecekler. PlayStation 4 için ise şuan net bir bilgi yok.

Oyuncular, bir gazeteci olarak yer aldığı bu oyunda Snaktooth isimli bir adadaki böcekleri araştıracaklar.

Kaynak
teknolojioku

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu