Oyun Haberleri

PlayStation Plus Ocak 2021 Oyunlarını İndirebilirsiniz

TeknoBH Google Haberler

PlayStation 5 ve Playstation 5 sahiplerine müjde! PlayStation Plus Ocak 2021 oyunları indirmeye hazır. İşte Detaylar

PlayStation Plus Ocak 2021 Oyunlarını İndirebilirsiniz

Sony, bildiğiniz gibi PlayStation Plus sahiplerine her ay ücretsiz olarak oyun sunuyor. PlayStation 5’in tanıtılması ile bu kapsam daha da genişlemiş durumda. PS4 ve PS5 oyunlarını ücretsiz olarak sunan Sony, PlayStation Plus Ocak 2021 oyunları için bugün bir adım attı.

PlayStation Plus Ocak 2021’de hangi oyunlar ücretsiz sunuluyor?

Bugünden itibaren PS Plus sahipleri Shadow of the Tomb Raider, GreedFall ve Maneater oyunlarını ücretsiz olarak erişebileceksiniz. Ayrıca sizlere bahsettiğimiz bu oyunların hepsi PlayStation 5 hemde PlayStation 4’de çalışıyor. 1 Yıllık 240 TL, 3 Aylık 100 TL ve aylık 40 TL ücrete sahip olan bu oyunlar, PlayStation Plus sayesinde hem bu oyunları ücretsiz olarak indirip oynayabileceksiniz hem de online oyunları arkadaşlarınız ile deneyimleyebileceksiniz.

Ayrıca PlayStation Plus’ın kıyakları bu kadarla da bitmiyor. PS Store’da yer alan oyunlarda ise PS Plus’a özel olarak indirimler de yapılıyor.

PlayStation Plus Ocak 2021 Oyunlarını İndirebilirsiniz

Sony, önümüzde ki aylarda tekrardan PlayStation 5 oyunu vermeye devam edecek. Fakat şu sıralar 3.parti tarafında PlayStation 5 oyunu kısıtlı olduğu için Şubat veya Mart ayında sürpriz bir şekilde AAA yapım ücretsiz olarak sunulacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu