Mobil Haberleri

Poco F2 120 Hz Ekran Yenileme Hızıyla Geliyor

TeknoBH Google Haberler

Poco F2 modeli 120Hz ekran yenileme hızıyla birlikte geliyor. Orta segmentin lideri olacağı iddia edilen yeni model hakkında ki tüm detaylar.

Poco F2 120 Hz Ekran Yenileme Hızıyla Geliyor

Xiaomi’nin alt markası olan Poco, Hindistan menteşeli cihazlar üretmeye devam ediyor. Yaklaşık 2-3 yıl önce Poco F1 modeli ile piyasaya giriş yapan marka, tüketiciler tarafında bir hayli fazla ilgi gördü diyebiliriz. Uygun fiyatlı yüksek performans sunan modeller, ülkemizde en çok ilgi gören akıllı telefon modelleri arasına girmeyi başardı.

Marka Poco F1 modelinden sonra Poco F2 Pro modelini piyasaya sürüldü. Bahsi geçen model çok sevilse de cihaz hakkında akıllarda hala çok fazla soru işareti var. Tüketiciler, Poco F2’nin nasıl olacağına dair merak içerisindeydi. Bugün ortaya çıkan bilgilere göre yeni cihazın bir çok özelliği belli oldu

Poco F2, 120 Hz ekran yenileme ve Snapdragon 860 işlemci ile geliyor

Poco F2, 120 Hz ekran yenileme ve AMOLED ekran paneli ile tüketici karşısına çıkacak. Ayrıca Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 860 işlemcisinden güç alacak.Bununla birlikte yeni model de 5,160 mAh kapasitesinde bir batarya bulunması bekleniyor. Arka tarafı incelediğimiz zaman 48 MP değerinde ana kamera bulunacak ve optik imaj sabitleyici özelliğine sahip olacak.

Poco F2 120 Hz Ekran Yenileme Hızıyla Geliyor

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru Poco, Hindistan twitter hesabından Poco F2 modelini duyurmuştu. Ancak o günden bugüne resmi olarak hiç bir açıklama gelmedi. Ayrıca bu zamana kadarda cihazın tasarımıyla ilgili bir sızıntı da olmadı. Fakat kısa bir süre içerisinde cihaz hakkında resmi bir açıklama gelmesi bekleniyor.

Cihazın fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Fakat önce ki Poco modellerinden anlayacağımız üzere uygun fiyata sahip olacak. Çünkü Poco F serisinde, genellikle piyasaya uygun fiyatlı modeller ile karşımıza çıkıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu