Mobil Haberleri

POCO M2 Yenilenen Özellikleriyle Tekrar Karşımızda!

TeknoBH Google Haberler

Uygun fiyatlı modelleri ile karşımıza çıkan POCO, şimdi de fiyat performans serisin de yer alan POCO M2 modelini yenilenen özellikleriyle karşımıza çıkacak. İşte Detaylar

POCO M2 Yenilenen Özellikleriyle Tekrar Karşımızda!

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru tanıtılan POCO M2 modeli bir hayli ilgi ile karşılanmıştı. Söz konusu model beklenen ilgiden çok daha fazlasıyla karşılaşmış olmalı ki çok uzun bir süre geçmeden Pro modeli karşımıza çıktı. POCO’nun bu seride kullanıcılarına sunmayı amaçladığı en büyük şey, yüksek performansı uygun fiyata sunabilmekti. Bu düşüncesini gerçekleştirmiş olmalı ki birçok ülkede beklenenden çok daha fazla ilgi gördü. Hatta üzerinden çok süre geçmeden serinin yeni modeli POCO M3 modeli de tanıtıldı. Hatta geçtiğimiz haftalar da M3 modeli ülkemize giriş yaptı.

POCO M3, modeli serinin önceki modelleri gibi ilgi görmeye devam etti. Modelin Türkiye fiyatı ise ortalama 2500 – 2800 TL arası olarak satılıyor. Söz konusu modelin yenilenmiş versiyonu da Türkiye’ye gelmesi bekleniyor.

POCO M2 yenilenen özellikleriyle karşımızda!

İlk olarak Hindistan’da satışa sunulacak olan model, 21 Nisan tarihinde tüketicilerin karşısına çıkacak. POCO Hibdistan hesabı Twitter’da paylaşmış olduğu görsel ile POCO M2 modelinin yenilenmiş halini 21 Nisan’da satışa sunulacağının haberini verdi.

Söz konusu yeni modelin yenilenmiş versiyonun da 64 GB ve 128 GB dahili depolama seçenekleri ile tüketici karşısına çıkıyor. Eski versiyon da bu depolama seçeneği yalnızca 64 GB olarak sınırlandırılmıştı. Aynı zamanda önceki sürüme ek olarak da 6 GB RAM seçeneği de eklendi. Hatırlarsanız bir eski sürümde bu RAM seçeneği 4 GB olarak karşımıza çıkmıştı.

Ekran özelliklerine gelecek olursak, 6.53 inçlik bir LCD panelin bizleri karşıladığını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra MediaTek’in Helio G80 işlemcisinden güç alıyor. Yeni modelin Türkiye’de satılacağına dair net bir bilgi bulunmuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu