Mobil Haberleri

Poco X3 Pro Modelinin Özellikleri Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Poco X3 Pro modeline ilişkin ilk detaylar ortaya çıkmaya başladı. Uygun fiyatlı olacağı iddia edilen modelin hakkında ki tüm detaylar

Poco X3 Pro Modelinin Özellikleri Ortaya Çıktı

Xiaomi’nin alt markası Poco, son zamanlarda en çok satış yapan markalardan biri oldu. Özellikle fiyat performans alanında adından sıkça söz ettirmeyi başaran markalardan biri oldu diyebiliriz. Poco F serisi, amiral gemisi olarak adlandırabileceğimiz seriler arasında yer alıyor. Bunun haricinde düşük fiyat etiketine sahip X3 NFC modelini incelediğimiz zaman da ülkemizde bir hayli fazla ilgi görüyor diyebiliriz. Poco, yeni uygun fiyatlı modelinin üzerinde çalışmalarına çoktan başladı. Yeni modeli hakkında ki ilk detaylar ortaya çıktı. Söz konusu model orta segmentin lideri olabilir.

Poco X3 Pro kullanıcılarına neler sunuyor?

Poco’nun uygun fiyatlı yeni X3 Pro modelinin detayları ortaya çıktı. Yeni model FCC’de M2102J20SG model numarası ile ortaya çıktı. Sertifikayı alan modelin yakında piyasaya sürüleceği kesinleşti diyebiliriz. Cihaz hakkında ki ilk ortaya çıkan detaylar ise, Wi-Fi ve NFC bağlantı desteklerinin olduğunu gösteriyor. Uygun fiyatlı olarak piyasaya sürülmesi beklenen modelin 5G desteğinin olmadığı da bu sebeple kesinleşmiş oldu.

Poco X3 Pro Modelinin Özellikleri Ortaya Çıktı

Yeni cihazın, orta üst seviye modeller arasında ki yerini alması beklediğinden, amiral gemisi modeller ile kıyaslanamayacağını söyleyebiliriz. Fakat ortaya çıkan detaylara göre yeni cihaz gücünü Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 860 yonga setinden alacak. Bu işlemcinin Snapdragon 855 ile 865 arasında ki bir performansa sahip olduğunu belirtelim.

Poco X3 Pro modeli hakkında daha fazla sızıntı maalesef ki bulunmuyor. Fakat iddialara göre yüksek kapasiteye sahip bir batarya ile gelecek. Bu özellikle birlikte uygun fiyatıyla piyasaya sunulacak.

Kaynak
btgunlugu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu