Oyun Haberleri

PUBG Mobile 1.0 güncellemesinin yayınlanacağı tarih açıklandı!

Geniş oyuncu kitlesine sahip olan PUBG Mobile'de yeni dönem başlıyor.

TeknoBH Google Haberler

Dünya genelinde geniş oyuncu kitlesine sahip olan PUBG Mobile 1.0 yeni güncellemesinin yayınlanacağı tarih açıklandı! İşte Detaylar

Çinli teknoloji ve oyun sektöründe geniş kitleye sahip olan Tencent‘in bünyeside yer alan PUBG Mobile bugün paylaştığı bir duyuru ile 8 Eylül tarihinde yayınlanacak olan 1.0 versiyon’unun özelliklerini ve dünyanın en büyük ödül turnavısını duyurdu!

PUBG Mobile 1.0 güncellemesinin yayınlanacağı tarih belli oldu

Mobil oyun dünyasının en geniş kitlesine sahip olanlardan biri olan PUBG Mobile, 8 Eylül tarihinde yayınlayacağı 1.0 sürümüyle başlayan yeni dönemin etkinliklerini kullanıcılarına duyurdu.

Aynı zamanda Kasım ayında başlayacak olan ve ödülü 2 milyon dolar ödül havuzu ile mobil e-spor turnuvası PUBG Mobile Dünya Şampiyonasını duyurdu.

Yeni yayınlanacak olan güncelleme ile kare hızında FPS’te 30’a varan artış, gecikmede ise yüzde 76’lık bir düşüş yaşanacağını açıklandı. Bu durumların yani artış veya gecikmelerin sebepleri hem telefona hem de bağlanılan internete göre farklılık göstereceğini bildirelim.

Ayrıca yeni gelecek olan güncelleme ile, ana lobi ekranında ki iyileştirmeler ve paraşütle atlama, depar atma ve birçok fakrlı oyun içi özelliklerin yeniden tasarımları da dahil olmak üzere yenilenmeye gidecek. Işıklandırma sistemi ve kaplama kalitesinde yapılan güncellemeler de bitki örtüsü, gökyüzü ve suyu daha da gerçekçi yapacak.

PUBG Mobile Dünya Şampiyonasının ilk sezonu ” PMGC Season Zero ” Kasım ayında başlayacak. Amerika, Avrupa, Güney Asya, Güneydoğu  Asya, Orta Doğu ve Çin’den birçok profosyonel takımın katılımı gerçekleşecek olan turnuva da ödül olarak en büyük ödül havuzu 2 milyon dolar için yarışacaklar. Gerçekleştirilecek olan bu mücadelenin Qualcomm Technologies tarafından resmi sponsor olduğu belirtildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu