Oyun Haberleri

PUBG Mobile 15.sezon geliyor! İşte gelen yeni özellikler

Dünya genelinde geniş oyuncu kitlesine sahip olan PUBG Mobile 15.sezon geliyor! İşte PUBG Mobile'e gelen yeni özellikler

TeknoBH Google Haberler

Dünya genelinde geniş oyuncu kitlesine sahip olan PUBG Mobile 14.sezonun ardından, 15.sezon geliyor! 15.Sezon 0.20.0 güncellemesi ile birlikte 15 Eylül tarihinde başlayacak. İşte gelen yeni özellikler

PlayerUnknown’s Battlegrounds ( PUBG ) Mobile‘in 15.sezonunu oyun dünyası heyecanla beklemeye devam ediyor. Bahsi geçen oyuna gelen bütün yeniliklerin cevabı haberimizde. İşte cevabı;

PUBG Mobile 15.sezon geliyor! İşte gelen yeni özellikler

Dünya çapında oldukça popüler olan ve geniş kitleye hitap eden PUBG Mobile, isterseniz tek başınıza isterseniz de takım halinde hayatta kalma oyunudur. Milyonlarca aktif oyuncuya sahip olan PUBG Mobile’in 14.sezonun sonuna yaklaşılıyor.

PUBG Mobile 15.sezonunun 0.20.0 güncellemesi ile birlikte 15 Eylül tarihinde başlaması bekleniyor. Önce ki sezonlarda olduğu gibi 15.Sezonda da Royale Pass iki paket şeklide sunulacak.

Paylaşılan bilgilere göre 15.sezon 13 Kasım 2020 tarihine kadar devam edecek.

pubg-mobile-15-sezon-geliyor

15.Sezonda oyuncuları hangi yenilikler bekliyor?

  • 15.sezonun teması şuan için bilinmiyor ancak, ” Ay ” teması olacağı söyleniyor. Dacla’nın Ay temalı bir kaplaması da oyuna ilave edilebilir.
  • İddialar doğru ise, oyuna dev bir virüs topuyla savaşılacak yeni mod eklenecek. Haliyle, bu virüs modu ile ” koronavirüs ” teması işlenmiş olacak.
  • Altın süslemeleriyle bezenmiş siyah bir kıyafet giymesi beklenen Sunny adında yeni bir karakterin oyuna dahil edileceği konuşuluyor.
  • Yeni paraşüt deseni, yeni bir sırt çantası, yeni kaplamalar, dövmeler,maskeler ve yeni kıyafetler oyuna dahil edilecek.
  • Oldukça iddialı yeni silahlar ve ifadeler oyuna eklenecek
  • Haritalarda ki eski konumların yenileriyle değiştirilmesi muhtemel, Erangel 2.0’ın 15.sezonla birlikte gelip gelmeyeceği şuan için net değil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu