Oyun Haberleri

PUBG Mobile 2 Ne Zaman Çıkacak? İşte Tarih

TeknoBH Google Haberler

Dünya genelinde geniş oyuncu kitlesine sahip olan PUBG Mobile 2 ne zaman çıkacak? Sevilen oyunun çıkış tarihi ve detayları haberimizde

PUBG Mobile 2 Ne Zaman Çıkacak? İşte Tarih

Çin merkezli oyun geliştiricisi Tencent Games’in geliştirmiş olduğu PUBG Mobile, çıktığı günden bu güne kadar en çok oynanan ve oyuncuya sahip olan oyunlar arasında zirveye oturmuş durumda. Güncellemeler ile sürekli oyuna eklenen yeniliklere şimdi de köklü bir yenilik getirilmesi planlanıyor. Önümüzde ki aylarda oyunculara sunulması beklenen PUBG Mobile 2 oyununun yeni detayları bugün sızdırıldı.

PUBG Mobile 2 ne zaman çıkacak? Resmi açıklama geldi mi?

Sızdırılan bilgilere göre PUBG Mobile 2‘de yeni haritalar olacak. Yeni grafikler, araçlar, kıyafetler ve yeni karakterlerin de geleceği yeni oyunun önümüzde ki haftalarda tanıtılması bekleniyor. Ayrıca yeni oyun iOS ve Android platformlarına gelecek ve ilk olarak ücretsiz olarak sunulacak. Ancak konu ile ilgili olarak resmi bir açıklama hala yapılmadı. Bu sebepten dolayı mevcut oyundaki karakterleriniz yeni oyuna aktarılacak mı aktarılmayacak mı bilinmiyor.

Tencent Games tarafından geliştirilen ve sevilen oyun PUBG Mobile oyunu 2051 yılında ki bir PUBG evreninde geçeceği söyleniyor. PUBG’nin yeni oyunu hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu