Oyun Haberleri

PUBG Mobile için yeni harita geliyor!

TeknoBH Google Haberler

Son yılların en popüler oyunu olan PUBG Mobile, yeni harita geliyor. İşte Detaylar

pubg-mobile-yeni-harita-geliyor

PUBG Mobile dünyanın en popüler ve yapımcısına en çok para kazandıran oyunlar arasına girmeyi başardı. Sevilen ” Battle Royale ” formatını mobil cihazlara uygun hale getiren oyun, pek çok açıdan standart PUBG deneyiminden uzaklaşmıyor. Lakin oyunun geliştirici ekibi mobile özel bazı özellikler eklemeye hazırlanıyor.

Bu doğrultuda tamamen mobil versiyon için tasarlanan yeni bir harita geliyor. The Verge sitesine konuşan oyunun yapımcısı Rick Liİnsanların PUBG Mobile’i daha esnek bir şekilde deneyimlemesini istiyoruz ” diye söyledi.

PUBG Mobile için yeni harita geliyor!

PUBG Mobile‘in yeni haritası Livik adını taşıyacak. 2-2 kilometre ölçülerine sahip olacak yeni harita aynı anda sadece 40 oyuncuyu barındıracak. Maçların hızlıca oynandığı bir alan yaratmak istediklerini söyleyen Li, haritanın da fırsat buldukları anda oyun oynamak isteyen oyuncuların talebi olduğunu söyledi.

pubg-mobile-yeni-harita-geliyor-1

PUBG Mobile için yeni harita geliyor!Yeni harita içerisinde iskandinav coğrafyasında bir yermiş gibi görünen Livik, küçük alan olmasına rağmen çok sayıda ilginç noktalar barındırıyor. Oyun geliştiriciler tarafından özellikle şelalelerin oyuna yaklaşımını değiştireceği söyleniyor.

Yeni PUBG Mobile haritasının çıkış tarihi konusunda henüz net bir tarih yok. Lakin Li,  ” yakında “1 ifadesini kullanmakla yetinirken, bu haritanın mobilden sonra diğer platformlara da geleceğini açıkladı.

Yeni harita ile ilgili Tweet:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu