Mobil Haberleri

Realme 7 Pro Türkiye Fiyatı Düştü

Geçtiğimiz günlerde Türkiye lansmanı yapılan Realme'nin yeni modeli 7 Pro Türkiye fiyatı ilk günden düşüş yaşadı.

TeknoBH Google Haberler

Realme geçtiğimiz günlerde Türkiye lansmanını yaptığı yeni modeli Realme 7 Pro Türkiye fiyatı düştü. İşte Realme’nin Türkiye fiyatı ile ilgili detaylar.

realme-7-pro-turkiye-fiyati-belli-oldu-1

Realme Türkiye geçtiğimiz günlerde yeni orta segment modelini ülkemizde gerçekleştirdiği bir etkinlikle tanıttı. Realme 7 Pro özellikle 65W’lık hızlı şarj teknolojisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Realme 7 Pro Türkiye Fiyatı Düştü

Realme Türkiye ekibi yeni orta segment modelinin fiyatını ilk olarak 4000 TL olarak açıklamıştı. Doğal olarak bu özelliklerde ki telefona bu fiyat kullanıcılar tarafından pahalı görüldü. Görünen o ki fiyat üzerinden gelen tepkilere realme Türkiye ekibi de sessiz kalmadı.

Geçtiğimiz günlerde ülkemizde satışa sunulan modelin fiyatı ilk günden indirime gitti. Hayli hazırda Realme 7 Pro’nun Türkiye garantili versiyonu an itibariyle 3599 TL. Yani telefonun fiyatında 400 TL‘lik bir indirim yapıldığını söyleyebiliriz.

realme-7-pro-turkiye-fiyati-dustu

Realme Türkiye ekibinin bu model için indirime gitmesi açıkcası mantıklı bir hareket olmuş diyebiliriz. Zira 4000 TL civarında alınabilecek akıllı telefon sayısı bir hayli fazla. 3600 TL civarında rekabetin biraz daha düşük olduğunu söyleyebiliriz. Realme Türkiye ekibi bu akıllı telefon için fiyatı 3500 TL altında tutsaydı kullanıcılar için çok daha iyi olabilirdi.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Çok büyük paralar çıktı bu teknolojik cihazlar o yüzden çok dikkatli kullanmak lazım.
    Ama realme almak için bekleyenler varsa güzel fırsat bilgilendirme için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu