Mobil Haberleri

Realme 8 5G Tanıtım Tarihi ve Özellikleri Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Realme 8 5G tanıtım tarihi ve özellikleri ortaya çıkmış durumda. Söz konusu model 22 Nisan tarihinde Hindistan’da satışa sunulacak. İşte Detaylar

Realme 8 5G Tanıtım Tarihi ve Özellikleri Ortaya Çıktı

Oppo’nun alt markası olarak üretimlerine devam eden Realme’nin son zamanlarda iyi işler çıkardığını söyleyebiliriz. Oppo’nun fiyat performans alanında uygun fiyatlı modeller ürettiğini biliyoruz. Ancak işin Realme kısmına baktığımız zaman fiyatlar çok daha aşağıya düşüyor. Bu durumda Realme çok daha düşük fiyata yüksek performans sunmak için çalışmalarını devam ettiriyor diyebiliriz. Hatırlarsanız 24 Mart tarihinde tanıtılan Realme 8 serisi, uygun fiyatı ile bir hayli ilgi görmüştü. Amiral gemisi özellikleri sunan yeni seri, diğer modellerin aksine daha uygun bir fiyat ile karşımıza çıkmıştı.

Realme, 24 Mart tarihinde 8 serisinin kullanıcıların beğenisine sundu. Yeni seride iki farklı model karşımıza çıktı. Bu modeller Realme 8 ve Realme 8 Pro modelleriydi. Ayrıca söz konusu seriye farklı bir modelin daha ekleneceği ortaya çıktı. Uygun fiyata yüksek performans sunmayı hedefleyen Realme 8 5G hakkında ilk ayrıntılar ortaya çıktı. Ayrıca bununla birlikte tanıtım tarihi de ortaya çıktı. Peki, Realme 8 5G tanıtım tarihi ne zaman? Söz konusu model ne zaman satışa çıkacak?

Realme 8 5G tanıtım tarihi 22 Nisan olarak ortaya çıktı

Realme 8 serisine ait yeni bir üye daha geliyor. Oldukça uygun fiyatlı seriye, 5G modeli de eklenecek. Böylece uygun fiyatlı modeller arasına 5G destekli yeni bir model daha eklenmiş olacak. 21 Nisan’da Tayland’da satışa sunulacak olan model, 1 gün sonra 22 Nisan tarihinde Hindistan’da satışa sunulacak. Ayrıca serinin Türkiye’Ye gelip gelmeyeceği hakkında net bir bilgi de bulunmuyor.

Realme 8 5G Tanıtım Tarihi ve Özellikleri Ortaya Çıktı

90Hz ekran yenileme hızı sunması beklenen modelin fiyatı hakkında ortaya çıkmış bir bilgi bulunmuyor. Ancak söz konusu seride uygun fiyat amaçlandığı için de, yeni model de kullanıcıları üzmeyen bir fiyat politikası izlenmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu