Donanım Haberleri

Realme Buds Air 2 Neo Tanıtım Tarihi Belli Oldu

TeknoBH Google Haberler

Realme’nin aktif gürültü engelleyici özelliklere sahip kablosuz kulaklık modeli Realme Buds Air 2 Neo kulaklığının tanıtım tarihi ve özellikleri belli oldu. İşte Detaylar

Realme Buds Air 2 Neo Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Realme tarafından şu ana kadar 3 adet TWS kulaklık modeli tanıtmıştı. Bu kulaklık modelleri de Türkiye pazarına açılmıştı. Buds Air, Buds Air Neo ve Buds Q modelleri ülkemizde bir hayli talep görmüştü. Ancak bu 3 model de Aktif Gürültü Engelleyici (ANC) özelliği mevcut değildi. Realme, AirPods tasarımına benzeyen yeni modeli Buds Air Pro ile ANC özelliğini kullanıcılarının deneyimlemesini sağlamaktaydı. Aradan bir süre geçti ve Realme, yeni ANC özelliğine sahip kablosuz kulaklık için çalışmalara başlamıştı. Sonunda yeni modelin özellikleri ortaya çıkmaya başladı.

Realme, en son modeli Buds Air 2‘yi yaklaşık 2 ay önce tanıtmıştı. Ayrıca söz konusu modelin bir hayli fazla talep gördüğünü söyleyebiliriz. Aktif gürültü engelleyici özelliği ile ön plana çıkan modelin, siyah ve beyaz renk seçenekleri de tercih edilmesinin en büyük etkenlerinden biri diyebiliriz.

Realme Buds Air 2 Neo özellikleri ile neler sunuyor?

Cihazın genel tasarımını incelediğimiz zaman, Galaxy Buds tasarımına benzeri bir tasarıma sahip olduğunu görüyoruz. Realme markasına ise Buds Q modelinde benzer bir tasarım ile karşılaşmıştık. Yeni modelde de benzer bir tasarım çizgisinden yararlanacak.

Realme Buds Air 2 Neo Tanıtım Tarihi Belli Oldu

 

Cihazın uygun fiyata tanıtılacağı Realme tarafından açıklandı. Özellikle de son tanıtılan Buds Air 2‘den daha uygun fiyata sahip olacak diyebiliriz. Genel olarak değerlendirme yaptığımız zaman, yeni modelin Realme’nin en uyugn fiyatlı aktif gürültü engelleyici özelliğine sahip kablosuz kulaklık diyebiliriz.

Cihaz tanıtılmadı için, Türkiye’ye gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor. Tanıtım ile birlikte cihazın Türkiye ihtimali de belli olacak. Ayrıca serinin bir önceki modellerinin ülkemize geldiğini biliyoruz. Bu sebeple yakında tanıtılacak olan Buds Air Neo 2 modelinin de 7 Nisan tarihinden itibaren ülkemize giriş yapabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu