Mobil Haberleri

Realme GT 5G Modeli İçin Tarih Verildi

TeknoBH Google Haberler

Realme’nin yeni amiral gemisi modeli Realme GT 5G için tarih verildi. Realme’nin rakipsiz olacağı sunulan modelin tüm detayları haberimizde

Realme GT 5G Modeli İçin Tarih Verildi

Realme bugün, yaklaşan amiral gemisi modeli “Race” kodunun realme GT olarak piyasaya sürüleceğini ve 4 Mart 2021 tarihinde dünya genelinde tanıtılacağı söyleniyor. Marka ruhuna bağlı olarak realme GT, yüksek performansı ile Android sevenleri fazlasıyla tatmin edecek gibi görünüyor.

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi yeni telefonunda Snapdragon 888 yonga seti ile geleceğini doğruladı. Şirket şimdi de, Realme GT’nin realme’nin üst düzey ürün serilerini daha da zenginleştireceğini ve Z jenerasyonun üst düzey taleplerini karşılayacağını ifade etti.

Realme GT 5G modeli Snapdragon 888 işlemcisiyle geliyor

Realme GT 5G, yüksek hızlı ve uzun mesafeli sürüş için tasarlanan ve hem yüksek performansı hem de güvenilir özellikleri ile birleştiren GT spor otomobil konseptine dayanacak. Çin merkezli üretici, realme GT amiral gemisinin yüksek performanslı yarış ruhuna dayandığı için genç kullanıcılara daha çok hitap edeceğini açıkladı.

Realme GT 5G Modeli İçin Tarih Verildi

12 GB RAM ile gelecek olan yeni model AMOLED ekran paneline sahip olacak. 256 GB UFS 3.1 dahili depolama alanı ile geniş bir deneyim sunmayı hedefleyen cihaz 64 MP çözünürlüğüne sahip üçlü kamera modülüne de sahip olacak. Söz konusu cihaz ilk olarak Hindistan ve Çin pazarlarında 700 dolardan satışa sunulacak.

Realme’nin Başkan Yardımcısı ve CEO’su Madhav Steth, “realme GT, “Cesaret Etme ruhumuza dayanıyor ve realme’nin bu yıl kullanıcıları için nelerin mevcut olduğunun bir göstergesi, realme GT, gençlerin rezonansa girebileceği yenilik, tasarım ve ürün değeri ön planda olan felsefemizi temsil ediyor” ifadelerini kullandı.

Kaynak
teknolojioku

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu