Mobil Haberleri

Realme GT Neo Kusursuz Tasarımıyla Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Realme GT Neo modeli tanıtımına sayılı günler kala kusursuz tanıtımıyla ortaya çıktı. Tasarımı ortaya çıkan yeni model hakkında ki tüm detaylar

Kusursuz Tanıtımıyla Realme GT Neo Ortaya Çıktı

Realme’nin 31 Mart tarihinde tanıtacağı model GT Neo, uzun bir süredir gündemdeydi. Amiral gemisi modellere taş çıkartacak özelliklere sahip olan model TENAA‘da görüntülendi. Kavisli ekran tasarıma sahip olan modelin bir hayli ilgi odağı olacağı düşünülüyor. Bununla birlikte geçtiğimiz haftalarda sızdırılan temel özellikler de kesinlik kazandı.  Geçtiğimiz aylardan itibaren Realme’nin söz konusu yeni modeli hakkında birçok detay ortaya çıkmıştı. Ancak söz konusu modelin ismi bilinmiyordu. Artık yeni modelin tanıtımına günler kala cihaz hakkında ki tüm detaylar ortaya çıktı.

Realme GT Neo kullanıcılarına neler sunacak?

İlk olarak tasarım detaylarını incelediğimiz zaman, kamera detayının yakın zamanda tanıtılan Realme modellerine oldukça benzediğini söyleyebiliriz. Kamera detaylarını incelediğimiz zaman ise dikey olarak konumlandırılmış kamera kurulumu karşımıza çıkıyor. Ancak söz konusu kameraların özellikleri hakkında net ortaya çıkan bilgi bulunmuyor. 31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan etkinlik ile birlikte akıllarda ki tüm soru işaretleri kalkacaktır.

Realme GT Neo‘da karşımıza çıkan en önemli detay ise, MediaTek’in Dimensity 1200 yonga setini kullanıyor olması. Henüz karşımıza çıkmayan bu işlemcinin 5G desteği ile geleceği de kesinleşti. TENAA görüntülerinde ortaya çıkan cihaz görsellerini incelediğimiz zaman ise yeni modelin kavisli bir ekran yapısına sahip olduğunu görüyoruz.

Kusursuz Tanıtımıyla Realme GT Neo Ortaya Çıktı

6,55 inçlik AMOLED ekran panele sahip olması beklenen yeni modelin, ekran içi parmak izi okuyucusuna sahip olması da bekleniyor. Ayrıca delikli ekran tasarımının kullanılacağı tahmin edilen model de, ön kameranın ise sol üst tarafta konumlandırılması bekleniyor. Arka tarafını incelediğimiz zaman Realme GT modelinin arka tasarımına oldukça benzediğini görmekteyiz. TENAA belgelerine göre yeni model 159.9 x73.4 x 7.8 mm boyutlarına sahip olacak. Ayrıca 4.400 mAh kapasitesinde bir batarya ile gelmesi bekleniyor. Bu bataryaya 65W gücünde hızlı şarj desteği olacak. Biraz önce belirttiğimiz gibi 31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan bir etkinlikte yeni model tanıtılacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu