Mobil Haberleri

Realme GT Neo TENAA’da Görüntülendi

TeknoBH Google Haberler

Realme GT Neo yakın bir zamanda tanıtılması bekleniyor. Söz konusu yeni model TENAA’da kavisli ekran tasarımı ile ortaya çıktı. İşte Detaylar

Realme GT Neo TENAA'da Görüntülendi

Realme’nin kısa bir süre içerisinde tanıtılması beklenen yeni modeli hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. Amiral gemilerini sollayacak olan yeni model TENAA‘da ortaya çıktı. Ayrıca sızdırılan belgeler de yeni modellerin de görselleri rotaya çıktı. Kavisli ekran tasarımı ile tüketici karşısına çıkacak olan model bir hayli fazla beğenileceği düşünülüyor. Bununla birlikte geçtiğimiz haftalarda sızdırılan temel özellikler de kesinlik kazanmış oldu.

Geçtiğimiz aylardan bu yana Realme’nin yeni modeli hakkında birçok iddialar ortaya atılmıştı. Ancak bu modelin ismi bilinmiyordu. Ancak birçok kaynağa göre aylardır karşımıza çıkan yeni modelin Realme GT Neo olduğunu gösteriyor.

Realme GT Neo kullanıcılarına neler sunacak?

Öncelikle karşımıza çıkan en önemli detay, yeni modelin Mediatek’in Dimensity 1200 yonga setini kullanıyor olması. Henüz karşımıza çıkmayan bu işlemcinin 5G desteği ile geleceği de kesinleşti. Ayrıca TENAA’da ortaya çıkan görselleri incelediğimiz zaman ise modelin kavisli bir ekran paneli ile geleceğini söyleyebiliriz.

6,55 inçlik AMOLED ekran paneli ile gelmesi beklenen modelin, ekran içi parmak izi okuyucusuna sahip olması bekleniyor. Aynı zamanda delikli ekran tasarımının kullanılacağı tahmin edilen model de, ön kameranın sol üst tarafa konumlandırılacağı görünüyor.

Realme GT Neo TENAA'da Görüntülendi

Arka tasarımını incelediğimiz zaman ise Realme GT modelinin arka tasarımına oldukça benzediğini söyleyebiliriz. TENAA’da ki belgelere göre yeni model 159.9 x 7.8 mm boyutlara sahip olacak. Aynı zamanda 4.400 mAh kapasitesinde bir pil ile gelmesi de bekleniyor. Bu pile 65W gücünde hızlı şarj destek verecek. Android 11 ve Realme UI 2.0 ile kutudan çıkacak olan modelin ne zaman tanıtılacağı ise şuan için bilinmiyor. Yakın zamanlarda yeni model hakkında daha fazla bilgiler karşımıza çıkacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu