Mobil Haberleri

Realme Race Özellikleri Çok Şaşırtacak

Realme'nin yeni modeli Race'in özellikleri kullanıcılarını çok şaşırtacak.

TeknoBH Google Haberler

Realme Race isimli yeni modelin özellikleri çok şaşırtacak. Piyasaya sürülmesi planlanan yeni modelin detayları;

realme-race-ozellikleri-cok-sasirtacak

Oppo’nun çatısı altında çalışmalarına devam eden Realme, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Piyasaya sürdüğü uygun fiyatlı akıllı telefonlar ile Redmi modellerini zorlayan şirket, şimdi de hedefi akıllı telefon sektöründe daha fazla söz sahibi olmak. Bu durumda üretici yeni amiral gemisi modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Realme Race Özellikleri Çok Şaşırtacak

Büyük bir beklenti ile hazırlanan realme Race, Oppo’nun Ace modelinin bir yansıması olarak karşımıza çıkacak. Bu durumdan dolayı tasarım konusunda herhangi bir farklılık oluşmasını beklemiyoruz. Yeni modelin arka yüzeyinde kamera konumlandırılması bir dairenin içerisinde olacak. Bizleri en çok şaşırtan nokta ise donanımsal özellikler. Paylaşılan bilgilere göre realme Race, gücünü daha yeni tanıtılmış olan Snapdragon 888 yonga setinden alacak ve bu işlemciyi kullanan ilk telefon olacak.

realme-race-ozellikleri-cok-sasirtacak-1

Yeni model için RAM kapasitesi anlamında çok bir iddia gündemde. İddialara göre yeni cihaz, 12 GB RAM ile gelecek ve kullanıcılarına üstün bir performans sergileyecek. Bunun haricinde netleşen herhangi bir bilgi yok. Realma Race kamerası ve diğer teknik özellikler ile ilgili şimdilik bir bilgiye sahip değiliz. Şirket, büyük bir beklenti ile hazırladığı yeni model için istediği başarıya ulaşabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu