Mobil Haberleri

Red Magic 6, 165Hz Yenileme Hızıyla Geliyor

TeknoBH Google Haberler

Red Magic 6 modeli hakkında ki son sızıntıları incelediğimiz zaman 165Hz ekran yenileme hızıyla geleceği söyleniyor. İşte Detaylar

Red Magic 6, 144Hz Yenileme Hızıyla Geliyor

Red Magic, güçlü akıllı telefon üreticilerine inat yeni modellerini üretmeye devam ediyor. Söz konusu markanın daha önce de ilklere imza attığını söyleyebiliriz. Red Magic 5G modeli, Dünya’nın ilk 144Hz ekran yenileme hızına sahip ekran ile karşımıza çıkmıştı. Geçtiğimiz yıl Temmuz aylarında tüketici karşısına çıkan model dünyanın ilk 144Hz yenileme hızına sahip olan ilk akıllı telefonu olmuştu. Bu tanıtımlardan hemen sonra marka tarafından bir yeni telefonun gelip gelmeyeceği merak konusuydu ve beklenen kısa bir süre önce oldu. Markanın yeni modeli olacağı söylenen model hakkında ilk detaylar ortaya çıktı.

Mobil e-spor sektörünün her geçen gelişmesi sonrasında oyuncular, yüksek performanslı akıllı telefonlar aramaya başladı. Yüksek performansın yanı sıra da en önemli özelliklerden biri de ekran yenileme hızıdır. Bu nedenle Red Magic, bu alanda önemli çalışmalara imza atıyor.

Red Magic 6, 165Hz yenileme hızıyla yeni modelini sunacak

Red Magic 6 modeli hakkında aylardır birçok sızıntı gündeme geldi. Ancak bu sızdırılan özelliklerden hiçbiri netlik kazanmadı. Çin’in popüler sosyal medya platformu Weibo‘da Nei Fei paylaşımına göre yeni model 144 Hz‘den daha fazla ekran yenileme hızına sahip olacak. Ancak konu ile ilgili olarak net bir bilgi yok. Fakat bazı söylentiler, yeni modelin 165Hz yenileme hızına sahip olacağını söylüyor.

Red Magic 6, 144Hz Yenileme Hızıyla Geliyor

Önümüzde ki haftalarda tanıtılması beklenen modelin, Qualcomm tarafından geçtiğimiz yıl en güçlü yonga seti olarak tanıtılan Snapdragon 888 işlemcisinden güç alması bekleniyor. Bununla birlikte özel olarak geliştirilmiş bir soğutma sisteminin de kullanılacağı söyleniyor.

Söz konusu model, 4.500 mAh kapasitesinde ki bataryayı kullanacak ve bu bataryaya 120W hızlı şarj teknolojisi de destekliyor. Yeni modelin hakkında sızdırılan bilgiler şuan için bu kadar, yeni gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu