Mobil Haberleri

Bütçe Dostu Redmi Note 10 Türkiye Fiyatıyla Gündemde

TeknoBH Google Haberler

Xiaomi’nin bütçe dostu Redmi Note 10 Türkiye fiyatı ile gündemden düşmüyor. Söz konusu yeni modelin özellikleri nedir? İşte Detaylar

Bütçe Dostu Redmi Note 10 Türkiye Fiyatıyla Gündemde

Xiaomi, akıllı telefon sektöründe başarılı işler çıkarttığını biliyoruz. Özellikle de Redmi alt markası ile sunduğu cihazların bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Çünkü Redmi markası genellikle fiyat performans odaklı modelleri piyasaya sürüyor. Bu durumda, uygun fiyata yüksek performans deneyimini yaşamak isteyen kullanıcıların en çok tercih ettiği markalardan biri olmayı başarıyor. Akıllı telefon sektöründe Redmi’nin önemli bir yere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de Note serisi ile karşımıza çıkan modellerin, son yıllarda en çok tercih edilen modeller arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Redmi Note 10 modeli hakkında birçok haber gündeme gelmişti. Fiyat performans açısından önemli işler sunacağı düşünülen model hakkında birçok haberi sizlerle paylaştık. Ancak söz konusu modelin fiyatı ile ilgili bir haber gündemde yok. Ülkemizde satışa kesin olarak sunulacak olan modelin fiyat bilgisi de ortaya çıktı. Ortaya çıkan kutunun etiketinden yola çıkarak tahmini olarak Türkiye fiyatını sizlerle paylaşacağız.

Redmi Note 10 Türkiye fiyatı ne kadar?

Redmi Note 10 modelinin 4 Mart tarihinde Hindistan’da tanıtılması bekleniyor. Tanıtımına az bir süre kala telefonun kutusunda ki etiketten fiyatı da sızdırıldı. Ortaya çıkan görsellerde Redmi Note 10 modelinin kutusu karşımıza çıkıyor ve hemen ardından 15.999 rupilik bir fiyat etiketi görüyoruz.

Bütçe Dostu Redmi Note 10 Türkiye Fiyatıyla Gündemde

Söz konusu fiyatı TL’ye çevirdiğimiz zaman 1.600 TL’lik bir fiyat karşımıza çıkıyor. Ancak bu fiyatın üzerine eklenecek olan vergi ve bayi kârlarının da olduğunu ifade edelim. Ülkemizde satışa sunulacak olan modelin yaklaşık olarak fiyatı 3000 – 3500 TL civarında olacağını tahmin ediyoruz. Redmi Note 10 Türkiye fiyatı ile bir hayli fazla talep göreceğini düşünüyoruz. Söz konusu yeni modelin fiyatı ile  ilgili olarak sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu