Mobil Haberleri

Redmi Oyun Telefonu İle Neler Sunacak?

TeknoBH Google Haberler

Redmi oyun telefonu hakkında ki ilk detaylar ortaya çıkmaya başladı. Uygun fiyata satışa sunulacak olan telefonun çoğu özelliği de belli oldu.

Redmi Oyun Telefonu İle Neler Sunacak?

Mobil oyunların gelişmesi ile iyi özelliklere sahip olan telefonlara olan ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor. Durum böyle olunca akıllı telefon üreticileri de oyun odaklı telefonlar geliştirmeye başladı. Özellikle de mobil e-spor sektörünün gelişmesiyle birlikte oyun telefonlarına olan ilgi bir hayli arttı. Asus, Xiaom, Poco gibi teknoloji devlerin oyun telefonları kategorisinde kıyasıya yarışıyorlar. Bu yarışa Xiaomi’nin uygun fiyatları ile karşımıza çıktığı alt markası Redmi de katılıyor.

Oyun telefonlarına olan ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor. Özellikle de kısa bir süre önce ROG Phone 5 modeli ile ilgili ortaya çıkan gelişmelerin büyük bir kesim tarafından sevilerek takip edildiğini de biliyoruz. Redmi de bu sektörde uygun fiyatlı bir model de sunacak. Söz konusu modelin fiyatı hakkında tahminler üzerine bir fiyat paylaşıldı ancak tasarımı hakkında hiçbir sızıntı gündemde yok.

Redmi oyun telefonu ile neler sunuyor?

Redmi oyun telefonu hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. Söz konusu model, MediaTek’in Dimensity 1200 işlemcisinden güç alacak. Aynı zamanda 5.000 mAh bataryaya da sahip olacağı ortaya çıkan bilgiler arasında yer alıyor. Söz konusu bataryanın ise 65W hızlı şarj desteklemesi bekleniyor. Söz konusu model de 65W şarj desteği bulunurs 30 dakika içerisinde tamamen şarj etmek mümkün olacak.

Cihazın ekran özellikleriyle ilgili net bir bilgi bulunmuyor. Ancak iddialara göre delikli ekran tasarımına sahip olacağı söyleniyor. Redmi’nin oyuncu telefonu hakkında aktarılan detaylar şuan için bu kadar. Söz konusu cihazın ismi dahi belli değil. Önümüzde ki günlerde modelin de adı karşımıza çıkacaktır.

İddialara göre yeni modelin 300 ila 380 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Ancak söz konusu fiyatın kesin olmadığını da belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu