Otomobil Haberleri

Renault’un bu kampanyası kaçmaz!

TeknoBH Google Haberler

Ülkemizde kredi faizlerinin düşmesiyle birlikte sıfır araba almak isteyenler için ” Renault’un bu kampanyası kaçmaz! ” diyebiliriz. Sıfır otomobil al 2021’de ödemeye başla.

renault-sıfır-otomobil-kampanyasi

Kredi faizlerinin düşmesiyle birlikte yeni otomobil almak bir hayli cazip hale geldi. Kredi faizleri düştükten sonra sıfır ve ikinci el otomobil almak isteyenler bazen bayilerde sıfır otomobil bulunamıyor.

İkinci el otomobil pazarında ise kredi faizleri düştükten sonra neredeyse sıfır otomobilin fiyatından daha yükseğe satılmaya başlandı. Kısa bir zaman içerisinde sıfır otomobil alacaksanız Renault‘un başlattığı kampanyayı incelemenizi tavsiye ederiz. Renault Türkiye sıfır otomobil için şimdi al 2021 yılında ödemeye başla kampanyasını başlattı.

Renault’un bu kampanyası kaçmaz!

Renault Türkiye tarafından kampanya ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde :

Renault, Haziran ayında tüm müşterilerine binek ve hafif ticari modellerinde geçerli olmak üzere “ Şimdi al 2021’de Öde ” kampanya fırsatı sunmaya başladı.

renault-sıfır-otomobil-kampanyasi1

Kampanya, Yeni Clio’nun Joy 1.0 SCe 72bg, Megane Sedan’ın Joy 1.3 TCe 140bg ve Clio HB’in Joy 0.9 TCe 90bg versiyonlarının arasında olduğu Renault modellerinin perakende satın alımları için yer alıyor. Yapılan bu kampanya da 45.650 TL kredi tutarı, 36 ay vade ve yüzde 0,94 faiz oranı imkanı sunuyor. Ocak 2021 ‘de başlayan ödemeler ise aylık 1.999 TL olacak.

Dipnot olarak eklemek isteriz ki, Renault Finans‘tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan kampanya kapsamında ayrıca Renault Kasko ve uzatılmış garantide extra indirimler sağlanılıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu