Oyun Haberleri

Resident Evil Village Demo Ne Zaman Oynanabilir?

TeknoBH Google Haberler

Resident Evil Village demo versiyonu ne zaman oynanabilir? Söz konusu oyunun demo versiyonu son durumu nedir? İşte Detaylar

Resident Evil Village Demo Ne Zaman Oynanabilir?

Capcom’un yeni korku/gerilim oyunu olan Resident Evil Village demo sürümleri ile PlayStation 4 ve PlayStation 5 sahiplerinin karşısına çıktı. İlk demo Village’da geçerken ikinci demo sürümde ise şatonun içine girmiştik. Ancak bu iki dmeo sürüm de 30 dakika sınırlaması ile gelmişti. 30 dakikayı geçtikten sonra demoyu oynayamıyorduk. Şimdi de oyunun son demo versiyonu için geri sayım başladı.

Resident Evil Village demo ne zaman çıkacak?

PlayStation 4 ve PlayStatino 5 konsolunuza indirmiş olduğunuz demo versiyonu için ek olarak hiçbir indirme işlemi yapmadan 2 Mayıs 2021 tarihinde 60 dakikalık yeni demoyu oynayabileceksiniz. PlayStation Store’da 499 TL’ye satılan RE: Village‘in hem PC hem de Xbox platformlarına da geleceğini belirtelim. Resident Evil 7’nin ana hatlarını ve dinamiklerini koruyan yeni oyunda Ethan Winters’ın gerilim dolu hikayesine dahil olacağız.

Resident Evil Village Demo Ne Zaman Oynanabilir?

PlayStation 5’in ses teknolojisi olan Tempest 3D özelliğini de başarılı bir şekilde kullanan oyun grafikleri ile de yeni nesil oyun olduğunu gösteriyor. Eğer ki oyunun 569 TL’lik Deluxe sürümünü ön sipariş ile satın alırsanız, Resident Evil Re:  Verse, Trauma Pack, Mr. Raccoon Weapon Charm, Survival Resources Pack ve Resident Evil Village Mini Soundtrack‘e sahip olabileceğinizi de belirtelim.

Kaynak
teknolojioku

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu