Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

Ripple Davası Ne Olacak? Son Durum Nedir?

TeknoBH Google Haberler

Kripto para piyasasının gözü kulağı Ripple davasında. Peki Ripple davası ne olacak? Ripple davasında son durum nedir? İşte Detaylar

Ripple Grafik Tablosunda Yüzde 30 Artış Görünüyor!

Kripto paralar son zamanlarda ciddi bir sallantı yaşıyor. Genel olarak incelediğimiz zaman rakamların son derece tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz. Neredeyse kripto para en az 10 kat bir artış gösterdi. Bazı para birimlerinde ise ciddi derecede artışlar yaşanıyor. Değişim Komisyonu tarafından açılan dava ise bu durumu kötü etkiledi diyebiliriz.

Ripple günümüzde en değerli para birimleri arasında yer alıyor. Şu anda market sıralamasını incelediğimiz zaman 5.sırada yer alıyor. Genel olarak ise ilk 10 içerisinde yer aldığını ifade edebiliriz. Yaklaşık olarak yüzde 66 oranın da kripto paranın yükseliş yaşadığını da söyleyebiliriz. Tabi bunun en önemli sebebi ise dava süreci diyebiliriz.

Ripple davası ne olacak? Ripple davasında son durum nedir?

Ripple kurucu ortağı Chris Larsen ve CEO Brad Garlinghouse bu davada kilit isimler arasında yer alıyor. Onların mali kayıtları incelendiği zaman bu kayıtlar sonucunda usulsüzlük yapıp yapmadıkları da ortaya çıkacaktır. Aynı zamanda mahkemeyi yürüten Yargıç tarafından yapılan açıklamalara göre bireysel bankacılık kayıtları da ayrıntılı bir şekilde incelenecek.

Bu kayıtlar esnasında eğer kurucuların hesaplarında anormal bir durum rastlanırsa XRP aleyhine olacak. Ancak hesaplarda herhangi bir problem görünmez ise bu durum XRP kripto parasının gücünü arttıracak. Bu durumda şirket tarafından yapılan açıklamalar da ise hesaplarda herhangi bir anormal durumun olmadığı yönündedir.

Ripple Davası Ne Olacak? Son Durum Nedir?

Yapılan açıklamalara göre Ripple davası ile birlikte eğer ki olumlu bir gelişmeler yaşanırsa 3d olar seviyesi kolay bir şekilde yakalanabilir. Böylece bir dönem yakalandığı taktirde başarıyı bu kripto para biriminin yeniden yakalaması bekleniyor. Şimdi ise 2 dolar direnci aşılmaya çalışılıyor. Peki, Ripple davası ne olacak? Ripple davasının son durumu nedir? Söz konusu Ripple davası ile ilgili tüm gelişmeleri web sitemizden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu