Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

Ripple Grafik Tablosunda Yüzde 30 Artış Görünüyor!

TeknoBH Google Haberler

Dünyanın en değerli kripto para birimleri arasında yer alan Ripple yaklaşık olarak yüzde 30 yükseliş yaşadı. Peki şimdi ne olacak?

Ripple Grafik Tablosunda Yüzde 30 Artış Görünüyor!

Son zamanlarda Ripple ile ilgili olarak olumsuz duyumlar duyuyorsunuzdur. Önemli bir altcoin olan bu para birimi bazı spekülasyonlar ile anılıyor. Hatta geçtiğimiz haftalarda SEC haksız kazanç elde edildiğini de açıklamıştı. Bununla ilgili şirket yöneticilerine dava açılmış ve zorlu bir süreç başlamıştı.

Kripto para birimleri içerisinde önemli bir yera sahip olan Ripple, yaşanın olumsuzluklar nedeniyle 2.8 seviyelerine kadar düşmüştü. Tabi bu durumun ardından hızlı bir şekilde toparlanmayı başarmış olsa da 3.3 seviyeleri yeterli gelmedi. Yeni paylaşılan bir habere göre kripto para değeri adeta uçtu. Bu kripto para biriminin yatırımcılarının en çok korktukları ise güvenlikti. Ancak şirket güvenlik güncellemesi yayınladı ve hemen ardından bunu haber olarak da paylaştı.

Ripple grafik tablosunda yüzde 30’luk bir artış görüntülendi. Bu ne anlama geliyor?

Küresel çapta paylaşılan haberlerden bir hayli fazla etkilenen Ripple hızlı bir yükseliş yaşadı. Şirketin güvenlik şirketi söz konusu açığı giderdi ve bununla birlikte ilgili sertifikayı da aldı. Bu durum bir kripto para birimi için adeta yükseliş zamanı diyebiliriz. Yaklaşık bir hafta içerisinde neredeyse yüzde 30’luk bir artış yakalandı.

Ripple Grafik Tablosunda Yüzde 30 Artış Görünüyor!

Aslında bu durum bu kripto para birimi için bilindik bir gelişme diyebiliriz. Ancak kripto para biriminin dava süreci devam ederken böyle bir yükseliş yakalaması pek de rastlanır bir durum değil. Her geçen gün artış gösteren dolar kurundan kaynaklı kripto para biriminin değerlerinde de bir düşüş göstermeyeceğini tahmin ediyoruz.

Kripto para biriminin bu kadar kısa sürede hızlı bir yükseliş göstermesi yatırımcılarını bir hayli memnun etti diyebiliriz. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu bu kripto para birimi hakkında şuan için bir açıklama yapmamış olsa da önemli bir yükselme yakaladığını görüyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu