Oyun Haberleri

Rocket League Season 3 Başlıyor! İşte Tarih

TeknoBH Google Haberler

Rocket League Season 3, 7 Nisan 2021 tarihinde başlıyor. Yeni sezonun tüm detayları haberimizde

Rocket League Season 3 Başlıyor! İşte Tarih

Rocket League Season 3, 7 Nisan 2021 tarihinde başlıyor. Yeni sezon, hem NASCAR hem de Formula 3 olmak üzere iki farklı paket ile karşımıza çıkacak. Geliştirici şirket Psyonix, sırasıyla Mayıs ayı başlarında ve Mayıs ayı ortalarında satışa sunulacak olan NASCAR ve F1 paketlerinin yer aldığı yeni sezona ve otomobillere dair bir fragman yayınlandı.

Rocket League Season 3 tanıtım fragmanı yayınlandı

Yeni sezonu Twitter hesabından duyuran Rocket League, “Motorlarınızı çalıştırın! 3.Sezon, 7 Nisan’da başlangıç çizgisine geliyor. DFH Stadyumun yanı sıra yeni arabalar, eşyalar, zorluklar ve daha fazlasını içeren yarış sanatını kutlamaya hazırlanın. Artı, NASCAR ve F1’de Mayıs ayında da pistte” notunu paylaştı.

Rocket League takımının, NASCAR ve Formula 1‘i kutlayan yeni arabaların yanı sıra Tyranno’ya da bir “hız canavarı” ekleyeceği belirtiliyor. Bunun yanı sıra da Sezon 3 Rocket Pass‘ın bir parçası olduğu belirtilmişti. Önümüzde ki hafta tam olarak ortaya çıkacağı ifade ediliyor.

Ayrıca 3.sezon’da yeniden tasarlanmış bir DFH Stadyumu yer alacak. Bu arena, Sezon 3’ün başında Basit Eğlence ve Rekabetçi Oynatma Listelerine, Özel Maçlara ve Serbest Oynamaya eklenecek. Rekabet ve heyecan odaklı Rocket League’in yeni sezon hakkında daha detaylı bilgi almak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak
shiftdelete.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu