Oyun

Rocksteady’den yeni oyun geliyor

Uzun zamandır sessizliğini koruyan oyun geliştiricisi Rocksteady, Suicide Squad adlı oyunu ile geri dönmeye hazırlanıyor. İşte detaylar

rocksteadyden-yeni-oyun-suicide-squad-geliyor

İngiltere merkezli oyun geliştiricisi olan Rocksteady, uzun zamandır sessizliğini koruyordu. Geçtiğimiz gün yaptığı paylaşım ile Rocksteady’den yeni oyun geliyor diyebiliriz. Şirket en son 2015 yılında Batman: Arkham Knight oyununu geliştirmiş ve o tarihten itibaren sessizliğe bürünmüştü. Şirket önceki gün yaptığı yeni bir duyuru ile Suicide Squad oyununu geliştirmeye başlayacağını açıkladı.

Rocksteady’den yeni oyun geliyor!

Şirketin resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşıma göre yeni oyun ile ilgili detaylar ilk olarak 22 Ağustos tarihinde düzenlenecek olan DC Comics’in dijital etkinliği DC FanDome sırasında açıklanacak.

 

Oyun ile ilgili çok fazla bilgi verilmese de oyun sevenlerin 22 Ağustos tarihin sabırsızlıkla beklediğini söyleyebiliriz. Peki siz oyunla ilgili olarak ne düşünüyorsunuz? Sizce Rocksteady güzel ve oynanabilir bir Suicide Squad oyunu yapabilir mi? Değerli düşüncelerinizi bizlere paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu