Oyun Haberleri

Rust Console Edition Fragmanı Yayınlandı

TeknoBH Google Haberler

Rust Console Edition fragmanı oyun severle ile buluştu. Uzun zamandır merakla beklenen oyunun detayları neler?

Rust Console Edition Fragmanı Yayınlandı

Çok oyunculu hayatta kalma oyunu Rust Console Edition, ilk olarak 2013 yılında PC için piyasaya sürülmüştü. Oyunun konsol versiyonu için yıllar süren bekleyiş kısa bir süre sonra sona erecek. Double Eleven, Rust Console Edition ile oyunu kosollara taşımaya yaklaştıklarını duyurdu.

Söz konusu oyunun şuan da devam eden kapalı betanın ardından ilkbahar aylarında PS4 ve Xbox One için tam sürüm olarak yayınlanacağını açıkladı. Konsol sürümüne özel olarak paylaşılan fragman, tehlikelerle dolu bir kıyamet sonrası dünyayı sergiliyor. Oyuncuların rakiplerine karşı ve doğaya karşı hayatta kalmak için taktiksel hareket etmeleri gerekecek.

Rust Console Edition Fragmanı Yayınlandı

Rust Console Edition, kıyamet sonrası sınırlı kaynaklara sahip bir adada geçiyor. Oyunun içerisinde ki tek amaç hayatta kalmak ve bunu yapmak için açlık, susuzluk ve soğuk gibi engellerin üstesinden gelmeniz gerekiyor. Ayrıca ateş yakmak, barınak inşa etmek ve et için hayvanları avlamak gibi bu adımlar atılacak olan ilk adımlar. Ayrıca diğer oyuncular ile ittifak kurup bir kasaba oluşturarak kendinizi diğer oyunculardan korumak ve ganimet için onları da ortadan kaldırmanız gerekiyor.

Rust Console Edition, 100 oyuncuya kadar çevrimiçi ve rekabetçi bir hayatta kalma oyunu olarak deneyim sunuyor. Oyunun fragmanı, oyuncuların harap olmuş dünyada yapabilecekleri şeylere kısa bir bakış açısı sunuyor. Ayrıca söz konusu fragman da silahlı çatışmalar ve bazı kıyafetler de gösteriliyor. Söz konusu oyun geçtiğimiz yıl konsollara gelmesi bekleniyordu. Ancak Double Eleven, COVID-19 salgının getirdiği zorluklar nedeniyle oyunun 2020’de piyasaya sürülemeyeceğini duyurmuştu. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan Rust Console Edition fragmanını sizlerle paylaşalım.

Rust Console Edition Fragmanı:

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu