Samsung Haberleri

Samsung, 11 Ocak Tarihinde CES 2021 Etkinliğini Gerçekleştirecek

Samsung CES 2021 etkinliğini çevrimiçi olarak 11 Ocak tarihinde gerçekleştirecek. CES 2021 etkinliğini nasıl izleriz?

TeknoBH Google Haberler

samsung-11-ocak-tarihinde-ces-2021-etkinligini-gerceklestirecek

Samsung CES 2021 etkinliğini çevrimiçi olarak 11 Ocak tarihinde Samsung’un resmi web sitesinden canlı olarak gerçekleştirecek. Etkinlik hakkında merak edilen tüm detaylar

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung yaptığı resmi açıklamalara göre CES 2021 etkinliğine katılımını onayladı. Şirket, CES 2021’de çevrimiçi olarak birçok ürününü kullanıcılara tanıtmayı hedefliyor. Her yıl gerçekleştirilen CES etkinliği, bu yıl da 11-14 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Samsung CES 2021 Etkinliğinde Hangi Ürünleri Tanıtacak

samsung-11-ocak-tarihinde-ces-2021-etkinligini-gerceklestirecek-1

Her yıl Ocak ayında Las Vegas Kongre Merkezi‘nde on binlerce teknoloji severleri bir araya toplayan etkinlik, aynı zamanda birçok markayı da ev sahipliği yapıyordu. Özellikle de yeni ürünlerin tanıtımı konusunda, teknoloji meraklı insanlara, ilgililere en kolay ulaşım aracı olarak görülüyordu. Teknoloji devi önümüzde ki yıl gerçekleşecek olan CES etkinliğinde, 4K ve 8K televizyon modellerini, kulaklık, dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve drone gibi ürünlerini tüketicilere sunacak.

Samsung, CES etkinliğini ürünlerini tüketicilere tanıtmanın en kolay yolu olarak tanımlıyor aynı zamanda şov yaptığı bir etkinlik olarak da görüyor. Samsung, CES etkinliklerinde, devasa boyuta sahip konsept ekranlarını, ilginç  televizyonları ve yeni model ürünlerini tanıtıyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz yıl CES 2020 etkinliğinde yeni televizyonlarla birlikte birçok soundbar modelleri tanıtılmıştı. CES 2021 etkinliğinde ise, Alexa ve Google asistan destekli daha fazla model Samsung tarafından tanıtılması bekleniyor.

Samsung CES 2021 etkinliğinde Galaxy S21 serisini tüketicilerin beğenisine sunacak. Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra modellerinin olduğu bu serinin, yakın zamanda tasarım videoları da ortaya çıktı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu