Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung, Apple’a İnat Kutu İçeriğini Geliştiriyor

Teknoloji devi geçtiğimiz günlerde yeni iPhone modellerinin kutu içeriğinden kulaklık ve şarj adaptörünün çıkmayacağını açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Apple'a inat kutu içeriğini geliştirdiği ortaya çıktı.

TeknoBH Google Haberler

Geçtiğimiz günlerde teknoloji devi Apple’ın yeni iPhone modellerinin kutu içeriğinden kaldırdığı kulaklık ve şarj adaptörü bir süredir gündemden düşmemişti. Şimdi de Samsung, Apple’a inat kutu içeriğini geliştiriyor.

samsung-apple-inat-kutu-icerigini-gelistiriyor

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir etkinlikte yeni iPhone cihazlarının kutu içeriğinden kulaklık ve şarj adaptörünün artık çıkmayacağını açıklayan Apple‘ın bu kararı uzun bir süre gündemden düşmedi. Kısa bir süre önce Xiaomi konu hakkında bir paylaşım yapmıştı. Yaptığı paylaşıma göre, kutu içeriğini çevresel faktörlerden dolayı eksilttiğini söyleyen Apple‘a karşı ” Endişelenmeyin, Mi 10T Pro’nun kutusundan hiçbir şeyi eksiltmedik“. demişti. Şimdi ise Samsung S21 kutu içeriğine 25W hızlı şarj adaptörünü de ekleyeceği ortaya çıktı.

Samsung, Apple’a İnat Kutu İçeriğini Geliştiriyor

Samsung ‘un yeni amiral gemisi S21 hakkında neredeyse tüm detaylar ortaya çıktı. Tanıtım tarihinden, özelliklerine kadar birçok detayın ortaya çıkmasının ardından şimdi de Samsung Galaxy S21, 25W hızlı şarj cihazıyla Çin’in 3C sertifikasında yer alarak kutu içeriğine eklendiği kanıtlanmış oldu.

Samsung‘un amiral gemisi telefonlarının tasarımı kısa bir süre önce sızdırıldı ve her zamanki gibi büyük bir kamera modülünü kullanıcılarına sundu. Bir önceki modellerine göre daha farklı bir tasarıma sahip olan bu modelin SM-G9910 model numarasıyla Çin’in 3C sertifikasında göründüğü ve kutu içerisinde 25W hızlı şarj cihazı bulunduğu ortaya çıktı.

samsung-apple-inat-kutu-icerigini-gelistiriyor-1

Samsung S21 Özellikleri

Samsung Galaxy S21, 4.000 mAh’lik bir bataryaya sahip. Yeni cihaz Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 875 işlemcisinden güç alacak. Yeni cihaz hakkında ki bir diğer söylentiler ise cihazda beşli kamera modülünün yer aldığı ve bu modüller de ana kameranın ise 108 MP olduğu söyleniyor. Galaxy S21‘in ekran özelliğinde ise 120Hz veya 144Hz yenileme hızına sahip olacağı söyleniyor.

Samsung S21 fiyatları

Samsung Galaxy S21 kutu içeriği dışında telefonun kısa bir süre önce satış fiyatları da ortaya çıktı. Samsung S21‘in başlangıç versiyonunun fiyat etiketi 999 dolar. Samsung S21 Plus‘ın fiyatı ise 1.099 dolarSamsung S21 Ultra‘nın fiyatı ise 1.199 dolar olacağı söylentiler arasında.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu