Mobil HaberleriSamsung Haberleri

Samsung Galaxy A Quantum 2 Özellikleriyle Görüntülendi

TeknoBH Google Haberler

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung yeni modeli Samsung Galaxy A Quantum 2 özellikleri ile Google Play Console’da ortaya çıktı. İşte Detaylar

Samsung Galaxy A Quantum 2 Özellikleriyle Görüntülendi

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung‘un uzun zamandır Galaxy A Quantum 2 modeli üzerinde çalıştığı iddia ediliyordu. Şimdi de bu iddialara karşı olarak Quatum 2’nin basın görüntüsü olduğu iddia edilen Google Play Console’da bir akıllı telefon ortaya çıktı.

Samsung Galaxy A Quantum 2 özellikleri

Söz konusu cihazın özellikleri Google Play Console sayesinde ortaya çıktı. Cihazın 6 GB RAM ve AMOLED ekran paneli ile geleceği ortaya çıktı. Sızıntılara göre 1080 x 2400 çözünürlüğüne sahip olacak. Android 11 işletim sistemi ile kutudan çıkacak olan cihazın yonga seti dikkatleri üzerine çekiyor.

Samsung Galaxy A Quantum 2 Özellikleriyle Görüntülendi

Yapılan bir diğer sızıntılara göre yeni cihaz, Snapdragon 855+‘dan güç alacak. Ayrıca daha önceki sızıntılara göre ana kamera 64 MP Sony IMX686 sensöre sahip olacak. Ayrıca telefonun Kore’deki Quantum sürümü, gelişmiş güvenlik için QRNG yongasıyla birlikte geleceğine kesin gözüyle bakılıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu