Mobil HaberleriSamsung Haberleri

Bütçe Dostu Samsung Galaxy A22 Görüntüleri Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung’un yeni uygun fiyatlı Samsung Galaxy A22 modelinin render görüntüleri ortaya çıktı. İşte Detaylar

Bütçe Dostu Samsung Galaxy A22 Görüntüleri Ortaya Çıktı

Akıllı telefon üreticisi Samsung‘un A serisi ile alışmış olduğumuz uygun fiyatlı modellere bir yenisi daha eklenecek. Serinin tahmini satış fiyatı dahil bazı temel özellikleri de sızdırıldı. Cihazın tasarım detaylarını incelediğimiz zaman kırılmaz cam ve kılıf üreten firmalar tarafından sızdırıldı. Uygun fiyata satışa sunulması beklenen modelin bir hayli talep göreceği düşünülüyor.

Samsung Galaxy A22 5G kullanıcılarına neler sunacak?

Uygun fiyatıyla bir hayli talep göreceği düşünülen Samsung Galaxy A22 modelinin yakın bir zamanda tanıtılması bekleniyor. Paylaşılan tasarımı incelediğimiz zaman, cihazın ön panelinde damla çentikli ekran tasarımı bizleri karşılıyor. Arkla tarafında ise dörtlü kamera modülü bizleri karşılıyor. Voice kaynağından sızdırılan render görüntülerinde 360 derecelik video bizleri karşılıyor. Söz konusu videonun sayesinde ise cihazın tasarımlarını inceleme fırsatı buluyoruz. Söz konusu cihazın ne zaman tanıtılacağına dair net bir bilgi bulunmuyor. Ancak diğer A serisi modellerinin piyasaya sürülme tarihine göre bir tahminde bulunursak, yaklaşık olarak 2 ay içerisinde tanıtılacağını söyleyebiliriz.

Bütçe Dostu Samsung Galaxy A22 Görüntüleri Ortaya Çıktı

Söz konusu modelin tanıtımına daha aylar olduğu için Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise şuan için bilinmiyor. Serinin diğer modellerinin ülkemizde satışa sunulduğunu düşünürsek, ülkemizde ki kur farklarından dolayı artan telefon ücretleri sebebiyle, uygun fiyatıyla karşımıza çıkacak ve Türkiye’de satışa sunulacaktır.

Cihazın 4G ve 5G versiyonlarının satışa sunulması bekleniyor. Muhtemelen 4G versiyonu, ülkemizde satılacaktır. Ortalama fiyatının ise 230 Euro civarında olması bekleniyor. Önümüzde ki haftalarda yeni ayrıntılar sızdırılacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu