Mobil HaberleriSamsung Haberleri

Samsung Galaxy A22 Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı

TeknoBH Google Haberler

Samsung’un A serisine ait yeni modeli Samsung Galaxy A22 özellikleri ve tasarımları sızdırıldı. Piyasayı sarsacak yeni modelin tüm detayları haberimizde

Samsung Galaxy A22 Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung’un A serisi ile alışık olduğumz uygun fiyatlı modellere bir yeni model daha eklenecek. Serinin tahmini satış fiyatı dahil bazı temel özellikleri de ortaya çıktı. Tasarım detayları ise, kırılmaz cam ve kılıf üreten firmalar tarafından sızdırıldı. Ayrıca uygun fiyata satışa sunulması beklenen modelin bir hayli igli göreceğini de düşünüyoruz.

Samsung Galaxy A22 özellikleri ve tasarımı nasıl olacak?

Aksesuar üreticileri tarafından yakında tanıtılması beklenen yeni modelin tasarım görselleri sızdırıldı. Ortaya çıkan tasarımları incelediğimiz zaman, ön panelinde damla çentikli ekran tasarımı bizleri karşılıyor. Arka tarafını incelediğimiz zaman ise dörtlü kamera modülü bizleri karşılıyor. Ancak ortaya çıkan ilginç bir durum var. Tasarım detaylarında kare biçiminde dörtlü kamera bizleri karşılıyor ancak LED flaş bulunmuyor. Bazı kaynakların iddiasına göre söz konusu model üçlü kamera modülü ile geliyor, dördüncü deliğin ise LED flaş için ayrıldığı iddia ediliyor.

Samsung Galaxy A22 Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı

Söz konusu kameraların, ana kamerası 48 MP, 8 MP ultra geniş açılı kamera ve 2 MP değerinde yardımcı lens ortaya çıkıyor. Ön tarafını incelediğimiz zaman ise 13 MP değerinde bir kamera yer alıyor. Söz konusu modelin piyasaya ne zaman sunulacağı ise bilinmiyor. Ancak diğer A serisi modellerinin piyasaya sürülme tarihlerine göre bir tahminde bulunacak olursak, yaklaşık olarak 2 aylık bir sürecin içerisinde tanıtılacağını söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy A22 özellikleri ve tasarımları bu şekilde, ancak cihazın Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı ise bilinmiyor. Ancak muhtemelen söz konusu modelin ülkemizde satışa sunulacağını düşünüyoruz. Cihazın 4G ve 5G versiyonlarının satışa sunulması bekleniyor. Muhtemelen 4G versiyonu, ülkemizde satışa sunulacaktır. Ortalama fiyatı ise 230 Euro civarında olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu